Новини

19 листопада 2021 року, Член #КБУ, юридична компанія INTEGRITES підписала меморандум про партнерство та співпрацю з Національною оперетою, чим поклала початок новому напрямку соціальної відповідальності – підтримці мистецтва в Україні!
30 листопада 2021, 09:30

Підписантами меморандуму на урочистій церемонії стали керуючий партнер INTEGRITES Олексій Фелів та генеральний директор-художній керівник Національної оперети, народний артист України Богдан Струтинський.

Як ексклюзивний юридичний партнер, INTEGRITES надаватиме фінансову підтримку нових мистецьких проєктів театру, а також юридичні консультації на pro bono основі.

©️«Упродовж останніх 4 років INTEGRITES підтримує освітні та благодійні проєкти. Зокрема, ми тісно співпрацюємо з найкращими ВНЗ України, де ділимося знаннями та досвідом з молодим поколінням юристів, розвиваємо власний щорічний курс для студентів-правників під назвою I–Talents. Співпраця з Національною оперетою кладе початок новому напрямку соціальної відповідальності INTEGRITES – підтримці мистецтва в Україні. Для нас честь допомагати музичному театру європейського рівня з майже 100-літньою історією розвиватися та представляти український арт-продукт у світі» -, зазначив Олексій Фелів.

©️«Національна оперета України продовжує впроваджувати європейські традиції меценатства. Меценатство є важливим чинником підтримки культури та засобом комунікації.

Співпраця з юридичною фірмою INTEGRITES – це крок до збереження і примноження культурної та мистецької спадщини, крок до розвитку творчого середовища театру, який долає стереотипи.

Культура – це інвестиція в майбутнє! Театр повсякчас впливає на глядачів як естетично, так і енергетично – через слово, ідею, думку, та завжди дарує позитивні емоції. А завдяки підтримці таких партнерів, як INTEGRITES, ми будемо й надалі продовжувати свою місію та створювати нові мистецькі проєкти»-, резюмував народний артист України.

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com