Новини

У Мінрегіоні розробляють цифрову Національну базу даних експлуатаційних та енергетичних характеристик громадських будівель!
1 грудня 2021, 13:00

Як повідмив заступник Міністра розвитку громад та територій Олександр Дудченко під час засідання підгрупи Секторальної робочої групи (СРГ) з енергоефективності громадських будівель, такий ресурс допоможе здійснювати аналітику щодо реалізації Стратегії термомодернізації в країні.

©️«Мінрегіон працює над впровадженням систем енергоменеджменту у бюджетних установах. Наразі відповідна постанова знаходиться на розгляді Уряду. Водночас триває робота над Національною базою даних експлуатаційних та енергетичних характеристик громадських будівель. Цей ресурс допоможе здійснювати моніторинг реалізації Стратегії термомодернізації. Фактично, кожен українець зможе дізнатися, скільки енергоресурсів споживає та чи інша будівля», — підкреслив Олександр Дудченко.

За словами заступника Міністра, першочерговим завданням для Міністерства є приєднання Національної бази до Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва, а також розроблення нормативно-правових засад функціонування Бази на державному рівні.

Крім того, секторальна робоча група з енергоефективності громадських будівель займається координацією спільних зусиль держави разом з міжнародними партнерами, які спрямовані на реалізацію спільних проєктів, комплексне вирішення проблем у визначених сферах та узгодження спільних напрямів співробітництва в рамках проєктів міжнародної технічної допомоги.

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com