Новини

Архітектор Су Фудзімото представив дизайн проєкту для університету Хіда Такаяма в горах Японії!
7 грудня 2021, 17:30

Новий академічний інститут розташований у невеликій сільській місцевості Японії. Проєкт має на меті відродити сільські райони, які часто не помічають, особливо академічні інститути, і виховувати почуття спільноти та цінувати багату культуру, яку надає природа. Дизайн має органічну форму, яка надихнула навколишній ландшафт, і дах, на якому можна прогулюватись.

Проєкт університету дотримується концепції «бути відкритим за межі». Оскільки природа є одним з головних натхненників дизайну, університет має форму двох структур органічної форми з відкритим внутрішнім двориком між ними.

Об’єми підняті на дерев’яних стовпах, створюють потік циркуляції між зовнішнім виглядом і внутрішнім приміщенням, а також забезпечують проникнення природного світла всередину. Конструкція також має прохідний дах, який покриває всю основну конструкцію у рідкій формі.

©️“Все місто Хіда, оточене неймовірними горами, є одним із чудових навчальних центрів. Будучи вкорінений у регіоні, він водночас з’єднається зі світом. Саме бачення Університету Хіда Такаяма вже з'явилося в цьому місті і місцевості Хіда. Навіть у плані кампусу ми розмістили відкритий пагорб у центрі, щоб ви могли відчути таке «обгортання» та “відкриття за межі”-, зазначив архітектор Су Фудзімото.

Університет планують відкрити в 2024 році, а за ним послідують 11 інших регіональних навчальних центрів по всій країні.

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com