Новини

Бережемо тепло за євростандартами: сучасна технологія Royal House!
8 грудня 2021, 13:30

Комфортне та тепле житло — базова потреба людини. Сьогодні питання розумного теплозабезпечення будинків стає особливо гостро.

Традиційні енергоресурси постійно зростають у ціні — і ми витрачаємо на опалення дедалі більше коштів. Усталені в Україні типи систем опалення залишають бажати кращого як щодо якості, так і щодо адекватності цін. Вирішити проблему тепла в будинках можна лише за допомогою розвитку технологій енергозбереження та будівництва енергоефективних будівель.

Українська виробничо-інвестиційна компанія Royal House, член Ради директорів #КБУ, досягла успіху у цій сфері на світовій арені. Поставивши за мету розвиток тепло-прогресу для створення насправді комфортного житла, Royal House об'єднала талановитих та досвідчених будівельників, інженерів-механіків та архітекторів. Було створено безліч проектів та протестовано тисячі зразків продукції, щоб знайти ідеальний безпрограшний варіант — ідеал енергоефективності, швидкості виробництва, екологічності та надійності монтажу.

У результаті компанія розробила інноваційну технологію будівництва — запатентовані стінові модулі ™Royal House. За цією технологією вже успішно реалізовано понад 25 проектів в Україні та країнах Європейського Союзу. У нашій країні за цією технологією реалізовано ЖК «Британський квартал» та ЖК «Нова Англія».

Енергоефективність ЖК «Британський квартал» підтверджена незалежними дослідженнями Науково-освітнього центру проектування та дослідження будівель із близьким до нульового енергоспоживанням КНУСА. Місто у місті «Нова Англія» має нагороди «Енергоефективне житло року» (від Всеукраїнської будівельної премії #IBUILD) та «Енергоефективна Україна» (за версією «Людина року»). Якість забудови демонструє економію на опаленні до 50%.

Технологія ™Royal House отримала популярність і в Центрально-Західній Європі, де вимоги до технологій енергозбереження максимально високі. У 2017-му році на Міжнародній конвенції International BID Quality Convention Royal House у Парижі стала першою українською компанією, яка отримала найвищу оцінку якості. Також це перша компанія в Україні, яка сертифікувала виробництво стінових модулів відповідно до законодавчих норм та стандартів ЄС. Зараз забудовник Royal House має сертифікат міжнародного стандарту ISO 9001. І наразі за технологією Royal House зводяться комфортні будинки в таких країнах, як Австрія та Словаччина.

У чому секрет енергоефективності від Royal House?

©«Починаючи діяльність, ми поставили собі за мету — створювати повною мірою європейський продукт, що стосується високих стандартів якості та безпеки. Запатентована технологія ™Royal House — це стінові модулі. Їхня безпрецедентна унікальність у тому, що вони виробляються заскленими, утепленими та з декоративним оздобленням», — розкриває секрети інноваційного виробництва Анна Щербань, маркетинговий директор ЖК «Нова Англія».

Процес виготовлення стінових модулів™Royal House здійснюється на власному заводі Київської області під суворим контролем дотримання правильних температурних та технічних умов. Виходить, по суті, будинок будується на заводі. А на будмайданчику він лише зводиться у проектне положення. Таким чином, система утеплення за технологією виробництва стінових модулів ™Royal House перевищує українську норму енергозбереження на 20%, що відповідає найвищим євростандартам. До того ж, запатентована технологія будівництва Royal House забезпечує і високу швидкість будівництва, тому прибутковість інвестиції в первинну нерухомість досягає 48% на рік.

©«Сучасний світ рухається неймовірно швидкими темпами у розвитку технологій. Зокрема й будівельних. Тому порівнювати технологію будівництва Royal House з «панельками», що рясніють у мікрорайонах столиці, вважаю неправильним. Усі матеріали виготовлення екологічно безпечні — це для нас важливо. Авторська технологія будівництва ™Royal House — це гарантія надійності, якості та безпеки найвищого європейського рівня. Вимушена сказати, що буває важко змінити думку людей про різницю нашої технології із застарілим панельним будівництвом — але ми завжди знайомимо клієнтів та інвесторів з нашою технологією, тим більше маємо в портфоліо два успішні проєкти — ЖК «Нова Англія» та ЖК «Британський квартал», — доповнює Анна.

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com