Новини

Член Ради директорів #КБУ, «Ковальська» запустила виробництво вапна у Львівській області!
9 грудня 2021, 12:00

Група «Ковальська» продовжує розбудовувати промисловий кластер на заході країни, а саме в Розвадові Львівської області. Компанія вже збудувала печі для випалення вапна, які будуть працювати 24/7, що дозволить створити додатково 50 робочих місць.

Інвестиції в потужності для випалу вапна сягнули 200 млн грн.

©️«Нові печі для випалу вапна увійдуть у склад виробничого комплексу, інвестиції в який склали вже €45 млн. Ми почали створення цього кластеру у 2020 році. Він включатиме в себе кар’єр із видобутку високоякісного піску, завод з виробництва газобетонних блоків, завод з виробництва сухих сумішей та потужності з випалу вапна. Це буде створювати додаткові робочі місця і даватиме додатковий буст економіці всієї країни», — коментує заступник Голови Ради директорів, очільник комітету з питань будівельної продукції КБУ, генеральний директор групи «Ковальська» Сергій Пилипенко.

Наразі підприємства «Ковальської» працюють не тільки у Київській, а й у Житомирській, Львівській, Херсонській та Чернігівській областях. Експансію на Західну Україну ПБГ «Ковальська» розпочала у 2020 році, придбавши виробничий комплекс площею 140 га у Розвадові Львівської області.

У його складі:
- піщаний і вапняковий кар’єри;
- шахтні печі для випалу вапна;
- цех з виробництва мінерального порошку;
- завод із виготовлення силікатної цегли.

Наразі у Розвадові Львівської області також триває будівництво заводу з виробництва сухих будівельних сумішей бренду Siltek. Виробнича потужність підприємства становитиме 150 тисяч тонн сумішей на рік.

Торік група «Ковальська» сплатила 378 млн грн податків та зборів та спрямувала у власний розвиток та модернізацію 853 млн грн.

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com