Новини

Страхова компанія "Guardіan", член #КБУ, поділилася оглядом: Чому вартість житлової площі на перших поверхах зазвичай нижча за ринкову і чи варто економити, вибираючи таку квартиру?
13 грудня 2021,09:30

В одному будинку вартість однакових за площею квартир може різнитися. На ціну впливає безліч факторів, один з яких є поверх, на якому розташована квартира.

Чому вартість житлової площі на перших поверхах зазвичай нижча за ринкову і з якими ризиками ви можете стикнутися, обмраючи її.

Підвал та холод

У міжсезоння через щілини з неопалюваного цокольного поверху або з вулиці в квартири першого поверху потрапляє холодне повітря, а з підвалу до мешканців можуть затягнутися неприємні запахи, вогкість, іноді навіть щури. Якщо вікна квартири виходять на північ, не виключена поява цвілі.

Комерційні приміщення по сусідству

Магазини за стіною квартири – це підвищений потік людей перед вашими вікнами, стихійне паркування, вантажно-розвантажувальні роботи, а, можливо, і поява гризунів.

Засори

Засор каналізаційної труби в квартирах, розташованих вище, виллється на першому поверсі. Чим більше поверхів у будинку, тим частіше у ньому відбуваються засмічення.

Автостоянка

Автомобілі мешканців будинку стоятимуть під вікнами квартир, розташованих на першому поверсі. Вихлопні гази, сигналізації, грюкання дверима... Згодом все це гарантовано починає дратувати мешканців.

Шум вхідних дверей у під'їзді

Сучасні металеві конструкції створюють багато галасу. І якщо жителі найвищих поверхів ніколи цього не почують, то власники квартир на першому – мають змиритися з черговим джерелом шуму. Двері з домофонами часто оснащені доводчиками, проте звуки домофону теж можуть неабияк набриднути.

Обмежений вид із вікон

Вид на найближчий паркан – ось найчастіший опис виду з вікон багатьох квартир на першому поверсі. У тому числі саме через це знижується вартість такої житлової площі.

Цікаві перехожі

Майже кожна людина, яка проходить повз, заглядає у вікна перших поверхів.

Лавки під під'їздом

Літніми ночами лавки біля під'їзду стануть місцем збирання гучних компаній. До того ж поруч із лавкою гарантовано буде організовано загальнобудинкову курилку.

Роль швейцара у домі

Якщо ваше вікно розташоване поруч із вхідними дверима, представники комунальних або аварійних служб постійно стукатимуться з проханням впустити їх.

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com