Новини

Розпочинаємо кейс-знайомства з переможцями ІХ Всеукраїнської будівельної премії #IBUILD2021!
13 грудня 2021, 16:00

У номінації «КРАЩИЙ ЮРИСТ БУДІВЕЛЬНОЇ ГАЛУЗІ» перемогу здобула - Анжеліка Лівіцька!

Анжеліка співкерівниця практики енергетики, природних ресурсів та будівництва компанії Asters, члена Ради директорів #КБУ, володіє більш ніж 25-річним досвідом у практиках нерухомості та будівництва, енергетики та природних ресурсів. Вона спеціалізується на питаннях нерухомості та будівництва (зокрема, щодо підготовки угод з будівництва, орендних угод, суперфіціїв, сервітутів), українському та європейському земельному праві, екологічному праві, розвідці та видобуванні корисних копалин, проведенні юридичних аудитів.

Серед визнань, які підтверджують професіоналізм пані Анжеліки є наступні:
- вона відзначена як партнер майбутньої генерації у сфері нерухомості та будівництва, а також як рекомендований експерт в галузі енергетики, The Legal 500: EMEA 2021;
- є визнаним експертом з нерухомості, будівництва та земельних питань, енергетики та природних ресурсів, Ukrainian Law Firms 2021. A Handbook for Foreign Clients;
- вона визнана перспективним юристом в сфері енергетики та природних ресурсів, Chambers Europe 2021;
- є рекомендованим юристом в галузі сільського господарства, Best Lawyers 2021.

Досвід Анжеліки Лівіцької включає консультування та представництво інтересів:
- консорціуму EMIT Group S.r.l. і Atzwanger у зв'язку з контрактом на реконструкцію водоочисної станції в одному з міст України.
- Ateliers de France, будівельної та архітектурної компанії з офісами в Парижі, Лондоні та СанПаулу, у зв'язку з локальним будівельним проєктом, зокрема перегляд договору генерального підряду (FIDIC), а також консультування щодо юридичних та податкових питань структурування договору, регуляторних питань.
- китайського виробника обладнання для передачі електроенергії з питань будівництва та поставок у зв'язку з відкриттям представництва в Україні, отриманням будівельної ліцензії в Україні, поставкою обладнання для будівництва сонячної станції в Україні.
- української агрокомпанії у зв'язку з отриманням будівельної документації та введенням в експлуатацію новозбудованих об'єктів.
- міжнародної будівельної компанії з питань укладення договорів на будівництво доріг з Державним дорожнім агентством України.
- клієнтів щодо декількох проєктів у сфері відновлюваної енергії, зокрема з нормативних питань, юридичного супроводу будівництва та оцінки впливу на навколишнє середовище.
- британського фонду прямих інвестицій щодо придбання частки в українській компанії, що володіє правами оренди землі, зокрема повний аудит прав на землю щодо групи сусідніх земельних ділянок для будівництва вітряної електростанції у Львівській області, Україна.
- української аграрної компанії з питань нерухомості та земельного права у зв'язку з будівництвом заводу в Україні, зокрема виділення земельної ділянки, складання і виконання договорів оренди землі та земельних сервітутів, EPC контрактів.
- міжнародної фінансової установи з питань нерухомості, зокрема юридичний аудит, земельного права та щодо супроводу угод у зв'язку з наданням кредиту для будівництва комплексу з післязбиральної обробки зерна.
- China Machinery Engineering Corporation у зв'язку з підписанням контракту з ДТЕК, найбільшим приватним виробником електроенергії в Україні, на будівництво сонячної електростанції потужністю 200 МВт в Дніпропетровській області, Україна.
- Norsk Solar AS, норвезького девелопера сонячних електростанцій, щодо проєкту будівництва сонячної електростанції потужністю 9 МВт у Київській області, Україна.
- міжнародної компанії в сфері відновлюваної енергетики з питань придбання частки в проєкті з вітроенергетики, включаючи юридичний аудит проєкту, повний аудит прав на землю для цілей будівництва вітряної електростанції.
- міжнародної групи компаній в сфері відновлюваної енергетики в ході реалізації проєкту сонячної енергетики в Україні.
- незалежної енергетичної компанії, що займається розробкою, фінансуванням, будівництвом і експлуатацією фотоелектричних систем, щодо проведення юридичного аудиту проєктів в області сонячної енергетики та питань ліцензування.
- європейського девелопера й інвестора в відновлювану енергетику у зв'язку з проведенням юридичного аудиту та супроводом угоди з придбання двох проєктів відновлюваної енергії в Україні.
- провідної китайської енергетичної компанії в ході реалізації проєктів в галузі відновлюваної енергетики: юридичний аудит проєктів сонячних електростанцій, аналіз EPC контракту, фінансування.
- української державної компанії щодо аналізу та внесення змін до EPC контракту для реалізації проєкту сонячної електростанції.
- державної установи з підготовки змін до законодавства, що регулює об'єкти портової інфраструктури (концесія).

КБУ щиро вітає Анжеліку з перемогою і бажає успіху, нових здобутків та продовжувати з таким же завзяттям і ентузіазмом працювати над розвитком будівельної галузі!

#КБУ_разом

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com