Новини

Переможцем номінації “КРАЩИЙ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИЙ ВИРОБНИК” ІХ Всеукраїнської будівельної премії #IBUILD2021 стала компанія - Caparol Україна!
14 грудня 2021, 11:30

Caparol Ukraine – дочірня компанія міжнародного концерну Deutsche Amphibolin Werke (Німецькі Амфіболінові Заводи - DAW SE), що має історію у понад 125 років.

Компанія є членом Глобального договору ООН в Україні з 31.12.2019р. Приєднанням до глобальної мережі компанія засвідчує свою відповідальність та прозорість діяльності, ведення бізнесу згідно з основними цінностями та принципами Глобального договору ООН.

Caparol Україна, член Ради директорів #КБУ, створює будівельні матеріали для кращого життя. Досвід і експертиза дає змогу жити та працювати в безпечних і енергоефективних будівлях, інтер’єри та екстер’єри яких не тільки естетичні і практичні, але і створені з якісних, довговічних матеріалів.

Caparol Україна, член Ради директорів #КБУ, створює будівельні матеріали для кращого життя. Досвід і експертиза дає змогу жити та працювати в безпечних і енергоефективних будівлях, інтер’єри та екстер’єри яких не тільки естетичні і практичні, але і створені з якісних, довговічних матеріалів.

Сферами бізнесу компанії в Україні є:
- Зовнішнє оздоблення будинку (захист та оздоблення);
- Інтер'єри (захист та оздоблення);
- Спеціальні покриття (захист).

Ціннісними перевагами для клієнта Caparol Україна виділяє сталий розвиток, здоров'я, дизайн та ефективність.

Caparol – це досвід в утеплені з 1957 року, до верно входять:
✅ популяризація енергоефективних рішень для економії та створення здорової атмосфери в приміщеннях;
✅ підвищення енергоефективності старих будинків;
✅ культивування відповідального ставлення до використання електроенергії в житлових будинках;
✅ підвищення стандартів якості для забудовників та нових житлових комплексів.

Компанія Caparol домоглася успіху в удосконаленні технології нанокварцової решітки (NQG). Тепер з'явилося нове покоління NQG³ з поліпшеною рецептурою і ще більш оптимізованим процесом висихання поверхні. Завдяки NQG³ фасади довше залишаються чистими, у водоростей і грибків практично немає шансів, а кольори зберігаються тривалий час.

Також компанія компанія має унікальну запатентовану систему розпилення продуктів з високою точністю і без набридливого туману - AirFix. Такий спосіб дозволяє наносити фарбу на стіну безповітряним методом, не витрачаючи великих зусиль на маскування, а також заощадити час і гроші та одночасно захистити своє здоров’я.

Сарагоl пропонує системні рішення для оздоблення фасадів, які відрізняються своєю індивідуальністю і неповторністю. Ці рішення реалізуються за допомогою унікального спектру креативних технік і ефектів, що використовуються в традиційних системах утеплення.

©️“Фарби Caparol - здатні на більше”, - говорять у компанії.

Конфедерація будівельників України вітає з перемогою і бажає ставити перед собою нові цілі та досягати їх!

#КБУ_разом

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com