Новини

Мінрегіон крок за кроком вибудовує нове бачення архітектури в громадах!
14 грудня 2021, 12:30

Зокрема, це стосується впровадження інноваційних проєктних рішень навчальних закладів, які базуються на принципах зеленої архітектури та будівництва. Тим самим, у Міністерстві зазначають, що в Україні буде проводитись конкурс на кращий проєкт енергоефективної «зеленої школи».

©️«Міністерство працює над реалізацією законодавчих ініціатив, які допоможуть громадам проєктувати та будувати навчальні заклади за новими будівельними нормами і стандартами: енергоефективними, екологічними та інклюзивними», – зазначила заступниця Міністра розвитку громад та територій Наталія Козловська під час презентації архітектурного проєкту «RESET 2022: енергоефективні зелені школи».

Відтак, у межах проєкту «RESET 2022: енергоефективні зелені школи» відбудеться щорічний Всеукраїнський архітектурний конкурс на краще проєктне рішення енергоефективної «зеленої школи майбутнього».

©️«Школа має бути ресурсозберігаючою, максимально зручною для учнів та з мінімальним впливом на навколишнє природне середовище», – підкреслила Наталія Козловська.

Також для підвищення обізнаності представників фахового середовища з принципами енергоефективного та екологічно безпечного будівництва буде проведено низку виїзних сесій, навчальних вебінарів, освітніх програм та дискусійних майданчиків у Львові, Харкові та Києві.

Проєкт «RESET 2022: енергоефективні зелені школи» реалізується за ініціативи Асоціація міст України та ГС «Бізнес за Партнерство». Його метою є створення інформаційно-комунікаційної платформи, яка сприяє сталому економічному розвитку територіальних громад на засадах енергозбереження та зеленого будівництва, та залучення архітектурного середовища до співпраці з метою дослідження та опрацювання проблем місцевих громад, обміну досвідом, творчими ідеями та фахових дискусій.

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com