Новини

Переможцем номінації «ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС РОКУ» ІХ Всеукраїнської будівельної премії #IBUILD2021 є - ЖК «Синергія Сіті»!
14 грудня 2021, 17:00

«Синергія Сіті» – це справжнє курортне містечко від будівельної групи «Синергія» члена #КБУ, яка вже 11 років перетворює Ірпінь на комфортне передмістя.

Для забезпечення високого рівня комфорту жителів «Синергія Сіті», забудовники поєднали всі переваги передмістя з розвиненою інфраструктурою і високим рівнем комфорту мегаполісу.

На території комплексу будуть побудовані:
- школа на 1300 дітей;
- 1 державний та 5 приватних дитячих садків;
- 30 внутрішніх і 20 загальних дворів в концепціях двір-парк та двір без машин;
- паркінг на більш ніж 5000 автомобілів;
- власний торговий центр та 500 магазинів для шопінгу.

Двори «Синергія Сіті» створюють в форматі плей-хаба - це живий простір для відпочинку, спілкування та ігор дітей. Будівельна компанія «Синергія» ретельно продумує територію дитячих ігрових майданчиків, ігрові зони на різні вікові категорії, щоб дітям було комфортно гратися і розвиватися з однолітками.

Проєктом «Синергія Сіті» передбачено будівництво сучасної європейської школи-ліцею «Синергія». У триповерховій будівлі школи будуть розташовані просторі класи з сучасним обладнанням, велика зона відпочинку, зали для проведення заходів і занять спортом, повноцінний басейн, бібліотека та майстерні.

На прилеглій території будуть обладнані дитячі та спортивні майданчики, висаджені дерева та квіти - ідеальний простір для неформального спілкування та розваг.

Набережна вздовж ЖК «Синергія Сіті» довжиною понад 8 км облаштована до будь-яких потреб. Доріжки для бігунів та велосипедистів, місця для рибалки, дерев'яні причали, газони біля води та місця для барбекю на берегу. Для прогулянок на свіжому повітрі, зимових лиж та осінніх фотосесій – поруч 10 гектарів лісу. Забудовники продумали все - від локації та плану комплексу до найменших приємних дрібничок.

Конфедерація будівельників України вітає переможця та бажає, щоб на території житлового комплексу у всіх завжди були усмішка на устах, блиск в очах та спокій на душі!

#КБУ_разом

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com