Новини

Переможцем номінації “НАДІЙНИЙ ГЕНПІДРЯДНИК” ІХ Всеукраїнської будівельної премії #IBUILD2021 є компанія ТОВ "Ягуар"!
16 грудня 2021, 15:00

"Ягуар", член Ради директорів #КБУ, виконує всі види загально-будівельних і ремонтно-будівельних робіт, а також роботи з реконструкції та реставрації об’єктів.

Цього року компанія відзначала своє 20-річчя! За часів свого існування “Ягуар” досягнула немало висот, на рахунку компанії велика кількість реалізованих проєктів, збудовано багато житлових комплексів та доріг.

До того ж, “Ягуар” має власний потужний парк будівельної техніки з переважною кількістю одиниць імпортного виробництва та розвинену виробничу базу.

Зокрема, компанія здійснює:
- будівництво житлових та нежитлових споруд (основний);
- будівництво доріг та автострад;
- оптова торгівля деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням;
- роздрібна торгівля іншими товарами, що не використовуються у спеціалізованих магазинах;
- діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування у цих сферах;
- надання в оренду будівельних машин та обладнання.

Зазначимо, що “Ягуар” - компанія комплексного виконання, адже як вище вказано, вона спеціалізується не тільки на споруджені багатоповерхівок, а й на будівництві та реставрації доріг всіх категорій та видів складності.

Серед цікавих проєктів компанії є влаштування штучного покриття на об'єкті "Реконструкція футбольного поля №1 Козинської ЗОШ І-ІІІ ступенів" за рахунок місцевої громади, за кілька днів було зроблено значну частину. І вже незабаром спортсменам стало комфортно тренуватися і перемагати на новому сучасному покритті, аналогів якому в Україні майже немає.

Конфедерація будівельників України вітає переможця з черговою нагородою та бажає з кожним роком набирати обертів і завжди виводити свою компанію на пік успіху, визнання, високого прибутку і репутації.

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com