Новини

Перемогу у номінації “КРАЩИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС КОМФОРТ-КЛАСУ” ІХ Всеукраїнської будівельної премії #IBUILD2021 - ЖК СУПЕРНОВА, Будівельна компанія Інвестор!
16 грудня 2021, 17:00

ЖК “Супернова” - новобудова у місті Луцьку. Перша черга із 5 будинків вже здана в експлуатацію.

Однією з особливостей цього ЖК є найнижча у місті густота населення: на території 5,6 га заплановано збудувати 752 квартири (щільність заселення виходить 335 людей/га при нормі 450). Кожен із будинків комплексу має власну облаштовану зону відпочинку із зеленими насадженнями, поруч - ботанічний сад.

Також на території є великий дитячий майданчик і запланований променад із фонтанами. Передбачена кількість паркомісць для кожної квартири.

Будинки повністю змуровані із червоної цегли, у будівництві використовуються лише високоякісні, екологічні та енергоефективні будівельні матеріали.

Особливість ЖК "Супернова" - розвинуте сусідське ком'юніті. Для цього БК Інвестор, член Ради директорів #КБУ, щороку проводить спеціальний захід для мешканців - День доброго сусіда.

Ще одна "родзинка" цього комплексу - неймовірні краєвиди із панорамами на історичну частину міста, парк та інші мальовничі куточки Луцька.

Конфедерація будівельників України вітає житловий комплекс з перемогою та бажає всім мешканцям єдності і цілеспрямованості, хорошого здоров’я і удачі, щастя і благополуччя.

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com