Новини

Переможець номінації “НАДІЙНІСТЬ ТА ЯКІСТЬ БУДІВНИЦТВА” ІХ Всеукраїнської будівельної премії IBUILD2021 - будівельна компанія GEOS!
17 грудня 2021, 14:30

Будівельна компанія GEOS, член Ради директорів КБУ, більше 12 років реалізовує найрізноманітніші проєкти в сферах житлового, комерційного та промислового будівництва в Україні та за її межами. За цей час компанія здобула репутацію надійного забудовника, сформувала високопрофесійну команду, накопичила великий конкурентоспроможний портфель інструментів і рішень. Компанія дотримується таких принципів при будівництві:

Максимальний комфорт і створення поліпшеного способу життя. Сучасні просторові рішення, зручне розташування і видові характеристики нерухомості, концентрація необхідних для життя об'єктів інфраструктури в поєднанні з великою кількістю чистих і зелених зон.

Абсолютна безпека та бездоганна якість. Ретельне і продумане проєктування, екологічно чисті сертифіковані будівельні матеріали, перевірені інжинірингові системи, відповідність вітчизняним і міжнародним стандартам.

Фінансова та інвестиційна вигода. Доступні ціни та гнучкі умови покупки, ліквідні об'єкти, які надалі будуть тільки підвищуватися в ціні, і які можуть не тільки стати високонадійним інструментом інвестування, а й гарантувати захист від інфляції, коливань валютних курсів, економічних криз та нестабільності.

На сьогодні GEOS побудувала понад 800 000 квадратних метрів та має в своєму складі понад 1000 кваліфікованих співробітників.

В своїй діяльності забудовник використовує інноваційні і сучасні технології, тільки якісні та безпечні будівельні матеріали, завжди дотримується чітких термінів будівництва, в активі немає жодного довгобуду, всі об'єкти будуються активними темпами і здаються в заплановані терміни.

GEOS цінує свою репутацію і думку своїх клієнтів, їхні потреби і намагається максимально їх задовольнити, дотримується найвищих стандартів у якості обслуговування і постійно вдосконалює свою роботу і сервіс.

Конфедерація будівельників України вітає переможця та бажає подальшого процвітання, досяжних вершин і величезного розмаху в справах!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com