Новини

Переможцем номінації “КРАЩА ДЕВЕЛОПЕРСЬКА КОНЦЕПЦІЯ” ІХ Всеукраїнської будівельної премії #IBUILD2021 став - ЖК Riverdale!

ЖК Riverdale — сучасний житловий комплекс на Деміївці, що втілюється у концепції «місто в місті» та матиме річку на території. Це спільний проєкт девелопера Perfect Group, члена Ради директорів #КБУ, у партнерстві з Altis Development та Archimatika (archimatika) — команди практиків, архітекторів, інженерів і новаторів.

Філософія Riverdale передбачає створення самобутнього житлового простору. Будинки зводяться вздовж річки Совка, яка раніше була закута у колекторі. Творці комплексу вивели русло на поверхню та облаштували поруч із нею територію комплексу, поділену на функціональні зони.

Саме в такому проєкті об'єдналися пішохідний живий простір з місцями для відпочинку дорослих та дітей, для спорту, прогулянок, шопінгу та бізнесу.

Ідея Riverdale — створити місце, де мешканці будуть жити на повну, жити серед своїх однодумців. Забудовники говорять, що тут просто відчути перебіг життя і насолоджуватися кожною миттю.

Естетика простору, річка, каскади водойм, сучасні архітектурні рішення, продуманий ландшафтний дизайн та беззастережне відчуття відокремленості від великого міста всередині Riverdale.

Конфедерація будівельників України вітає з перемогою та бажає ЖК Riverdale вдалої реалізації проєкту та щоб майбутні мешканці відчували спокій в душі та постійно насолоджуватися естетикою довкола!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com