Новини

ПБФ ГРУП, член Ради директорів #КБУ, здобула перемогу у номінації “КРАЩИЙ ГЕНПІДРЯДНИК РОКУ” ІХ Всеукраїнської будівельної премії #IBUILD2021
20 грудня 2021, 14:30

ПБФ ГРУП - багатопрофільна будівельна компанія, яка розпочала свою діяльність в 2006 році.

За роки насиченої та інтенсивної роботи генеральним підрядником компанія-переможець отримала неоціненний досвід й успішно реалізувала більше десятка масштабних проєктів житлового будівництва.

ПБФ Груп - це згуртована команда фахівців своєї справи, що націлена на якісне та своєчасне виконання широкого спектру завдань по будівництву житлових комплексів, супутніх інфраструктурних об’єктів та благоустрою прибудинкової території.

Зокрема послуги, які надає компанія:
-Послуги генерального підрядника (проєктування і будівництво «під ключ», підбір субпідрядників і організація їх роботи, забезпечення безпеки будівництва, здача готового об’єкта замовникові).
- Кладочні роботи (мулярські роботи цеглою, бетонними та керамічними блоками, газоблоками та іншими матеріалами силами досвідчених фахівців в обумовлені терміни. Стіни, побудовані компанією, стійкі, володіють звуко- і теплоізоляційними властивостями, пожежобезпечні).
- Будівництво котеджів під ключ (компанія має власний парк будівельної техніки, штат професійних будівельників, багатопрофільність, великий досвід, доступні ціни).
- Монтаж інженерних систем (фахівці контролюють процес монтажу, а також беруть безпосередню участь в пусконалагоджувальних роботах і здачі закінченого об’єкта в експлуатацію).
- Покрівельні роботи (пароізоляція, теплоізоляція, гідроізоляція, утеплення, облаштування захисного шару).
- Гідроізоляційні роботи (комплекс заходів по нанесенню захисного шару на бетон, цеглу, дерево, для захисту використовуються різні матеріали – мастики, джгути, сухі суміші з водовідштовхувальними властивостями, металеві та полімерні листи, рулонні матеріали, поліуретанова піна і багато іншого).
- Благоустрій території (висококласне виконання озеленення, влаштування пішохідних і проїзних зон, виділених технічних зон і вузлів інженерних комунікацій, обладнання безпечних дитячих і сучасних спортивних майданчиків, монтаж освітлювального обладнання, будівництво малих архітектурних форм, монтаж об’єктів декоративного призначення та інше).
- Оздоблення у місцях загального користування (професійне виконання оздоблювальних робіт у вестибюлях, під’їздах, на сходових клітинах, у місцях громадського користування і безпосередньо в квартирах).
ПБФ Груп керується пріоритетами і побажаннями замовника, бере на себе відповідальність за дотримання термінів і гарантує високу якість виконання робіт.
- Також партнерська мережа компанії з провідними будівельними та виробничими підприємствами допомагає домогтися успіху у реалізації навіть найскладніших проєктів.

Конфедерація будівельників України вітає ПБФ ГРУП та бажає перспектив для компанії, постійного лідерства, блискучих ідей, великих перемог та стабільного процвітання.

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com