Новини

Переможець номінації «КРАЩИЙ ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС ПРЕМІУМ-КЛАСУ» ІХ Всеукраїнської будівельної премії #IBUILD2021 - БФК Intergal City, компанія «Інтергал-Буд»!
20 грудня 2021, 17:30

БФК «INTERGAL CITY» – це місто майбутнього посеред Печерських пагорбів. Це сучасний комплекс, що має усе необхідне на своїй території:
- квартири та апартаменти з неймовірними краєвидами;
- бізнес та фітнес-центр;
- трьохрівневий ресторан з власною терасою;
- багаторівневий паркінг, кількість місць у якому вдвічі перевищує загальну кількість квартир та апартаментів.

«INTERGAL CITY» – преміальність у кожній деталі: найсучасніші технології будівництва, унікальна архітектурна форма та фасадні рішення, повітряні мости між вежами комплексу, автоматична система вентиляції з поверховим кондиціонуванням та рекуперацією тепла, система «розумний будинок», сучасна експлуатаційна компанія та консьєрж сервіс.

При будівництві комплексу «Інтергал-Буд», член Ради директорів #КБУ, застосовує лише найсучасніші та найефективніші рішення. Зокрема, в «INTERGAL CITY» вперше в Україні будуть встановлені унікальні міжквартирні шумопоглинаючі перегородки на основі металевого каркаса та акустичної мінеральної вати.

Такі конструкції здатні забезпечити високі показники безпеки, бо мають протизламні властивості, що підтверджено європейськими сертифікатами.

Особливу увагу заслуговує розкішне лобі – серце комплексу, площа якого перевищує 600 м.кв., а висота стель сягає 5,5 м. Дизайн лобі – це поєднання текстури натурального каменю, що контрастує з мідними панелями на стінах.

Конфедерація будівельників України вітає переможця та бажає реалізації проєкту, успіхів, натхнення та нових перемог!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com