Новини

Переможець номінації «НАДІЙНИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЗАБУДОВНИК» ІХ Всеукраїнської будівельної премії #IBUILD2021 - ІНВЕСТГРУПА Molodist!
22 грудня 2021, 11:30

Інвестиційна група «Молодість» – компанія, яка поєднує в собі багаторічний досвід будівництва, досконалі архітектурні рішення та унікальні технології проєктування і створення нерухомості.

На рахунку компанії десятки реалізованих житлових комплексів Київщини, а також найкращі інфраструктурні об’єкти та пам’ятки культури в мальовничому місті Ірпені.

«Молодість», член Ради директорів #КБУ, прагне зосереджуватися не лише на споруджені нерухомості, а й на вдосконалені простору навколо себе, втілюючи в життя найкращі рішення для покращення інфраструктури міст.

Кількість реалізованих проєктів компанії швидко збільшується і немає навіть думки припиняти. На сьогодні вже готові ЖК “Новатор”, ЖК “Варшавський Двір”, ЖК “RichTown 1 Буча”, ЖК “Rich Town 2 Буча”, ЖК “Центральний”, ЖК “Парковий 1”, ЖК “Родинний”, ЖК “Київський”, ЖК “Лісна Буча”, ЖК “Садовий”, ЖК “Аристократ”, ЖК “Бучанський”, ЖК “Парковий 2”, ЖК “Дипломат”, ЖК “Пушкінський квартал”, ЖК “Буча Квартал 1”, ЖК “Буча Квартал 2”, ЖК “Фаворит”, ЖК “Єсенін”.

Всі житлові комплекси інвестиційної групи це елегантність та витонченість у кожному квадратному метрі, дивовижна архітектура, прекрасні пейзажі, мають гарно продуману інфраструктуру та сучасні квартири, які вражають своєю вишуканістю дизайну.

Забудовник «Молодість» піклується про своїх клієнтів, тому на території майже всіх будинків продумана «зелена зона» або поруч знаходяться парки.

У житлових комплексах з багатоповерхівками для поціновувачів урбаністики продумані планування квартир та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Кожний ЖК поєднує в собі затишок і безпеку заміського життя та комфорт великого міста.

А ось, наприклад, ЖК “Буча Квартал 1” та ЖК “Буча Квартал 2” збудовано за системою місто в місті, на території якого є вся інфраструктура: торговий центр з продуктовими та продовольчими товарами, дитячий садок, салон краси, відділення Укрпошти. Це найбільший комплекс побудований забудовником і розташований на 14 га землі. В кожній черзі ЖК по 720 квартир.

Як зазначають у компанії, Інвестиційна група «Молодість» не продає квартири – вона створює унікальний простір для життя, де є можливість розкривати свій потенціал, мріяти, працювати, відпочивати та насолоджуватися кожним днем.

Конфедерація будівельників вітає переможця та бажає розвитку, наснаги, оптимізму і продовження вдосконалення простору навколо!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com