Новини

Переможець номінації “КРАЩИЙ ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС БІЗНЕС-КЛАСУ” ІХ Всеукраїнської будівельної премії #IBUILD2021 - ЖК FJORD, компанія ENSO!
22 грудня 2021, 14:30

В архітектурному проєкті комплексу компанія ENSO, член Ради директорів #КБУ, вирішила відійти від звичного багатоповерхового формату забудови і розробила винятковий для Києва каскадний вигляд будівлі.

Внутрішня інфраструктура комплексу забезпечує всім необхідним: магазинами, салонами, спортивними залами, зонами відпочинку, дитячими зонами, які розраховані на дітей усіх вікових груп. Розташування об'єкта передбачає зручний проїзд на Печерськ. Також у пішій доступності Національний ботанічний сад ім. М.М. Гришка, що робить комплекс ще більш вигідним для проживання.

Крім того, для спокійних, неквапних прогулянок ENSO влаштувала безліч зон відпочинку із зручними лавами, інтерактивними скульптурами та виразним багатоманітним озелененням. Сонце, «скелясті береги» з інтерактивними музичними панелями, а ще водоспад — справжнє серце FJORD - все, щоб розважити та створити гарний настрій.

Продуманий спеціальний простір всередині будинку забезпечує комфорт і затишок, незважаючи на розташування в активному центрі міста. За проєктом більшість терас будуть видовими, а весь доступний простір території – озеленено.

Кожен мешканець комплексу має доступ до 10-ти унікальних всесезонних терас, де він може провести час зі своєю сім'єю або друзями. Тераси FJORD - це тематичні insta-зони з певним функціоналом та «фішками»:
- 1 секція-Friendly terrace (крита лаунж-зона з підвісними гойдалками та відкритий простір з барною зоною)
- 2,3, 7 секції —Quiet terrace (тихі тераси з шезлонгами, гамаками, підвісними кріслами, криті лаунж-зони з буккроссингом)
- 3 секція-Yoga terrace (вільний простір з невеликою лаунж-зоною)
- 4 секція-Friday terrace (закрита зона з кінотеатром, зони барбекю, прогулянкові алеї)
- 6 секція- View park (закрита зона з кухнею та столиками, прозора видова альтанка-обсерваторія іглу з телескопом)
- 8 секція, 12 поверх-Аctive sport (вуличні тренажери, зона TRX, скалодром, велостанки)
- 8 секція, 13 поверх-Family sport (зона вуличних тренажерів для дорослих та дитяча спортивна зона)
- 9 секція-Golf terrace (доріжки для міні-гольфу, гольф-симулятори та лаунж-зони)

Також на території ЖК FJORD запроєктовано дитячий садок із власним ландшафтним парком та ігровими майданчиками. Це знакова особливість комплексу, адже забудовник турбується не лише про дорослих, а й про найменших мешканців.

Затишні й світлі приміщення, турботливе оточення, повага до маленької особистості та її потреб — це все для того, щоб малеча насолоджувалась дитинством.

Цікавим є також те, що проєктом передбачено окремий ліфт зовнішнього користування. Він функціонує на рівні підземного паркінгу, першого та другого поверхів комерційних приміщень, а також може доставити у внутрішній двір. Інклюзивний ліфт пристосований також для перевезення дитячих візків.

А у темний час доби освітлення фасаду візуально підкреслює привабливість концепції комплексу. При цьому забезпечується світловий комфорт мешканців: після 21:00 знижується яскравість освітлення, швидкість світлових ефектів стає більш спокійною, а палітра — теплішою. Динамічні кольорові ефекти імітують стрімкі водоспади, а статичні — скелясті пагорби фіордів. Тому всі запрограмовані динамічні ефекти на фасаді гармонійно поєднуються з його статичним освітленням.

Конфедерація будівельників України вітає переможця та бажає небувалого процвітання, цілеспрямованості та ще більше перспективних проєктів !

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com