Новини

Переможець номінації “ПРОФЕСІЙНЕ ВИЗНАННЯ” ІХ Всеукраїнської будівельної премії #IBUILD2021 - компанія «Відважних»!
24 грудня 2021, 11:30

Товариство "Відважних" - група будівельних компаній, що об’єднала талановитих та організаційно сильних людей, які змінюють світ на краще.

З 2010 року колектив «Відважних» побудував 16 житлових комплексів, в яких вже проживає 10 000 мешканців.

Товариство «Відважних», член Ради директорів #КБУ, реалізувало такі проєкти в галузі нерухомості, як ЖК «Новатор», «Варшавський Двір», «Rich Tоwn, Буча», «Буча Квартал», «Центральний», «Парковий», «Лісова Буча», «Полтавський», «CENTRAL HOUSE» тощо.

Це житлові комплекси з високою якістю будівництва, сучасним дизайном та гармонійними громадськими просторами. Будівлі споруджуються із застосуванням високотехнологічних методів (монолітний каркас, керамічна цегла), використовуються матеріали європейської якості, враховується оздоблення фасадів та зон загального користування. Кожна функція в будинках є максимально продумана і взаємодоповнює одна одну.

В усіх проєктах товариства гарно продумана та затишна внутрішня інфраструктура та високий рівень комфортабельності. Прибудинкова територія, у свою чергу, огороджена і оздоблена.

Підприємство задає відважні стандарти, які змінили підходи в роботі більшості конкурентів. Товариство «Відважних» – це публічна новаторська компанія, яка демонструє нові підходи та високий рівень соціальної відповідальності.

Конфедерація будівельників України вітає компанію-переможця та бажає високого ентузіазму, чудових ідей, блискучих пропозицій та перспективне майбутнє!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com