Новини

Переможець номінації “ПРОЄКТ РОКУ: СПРИЯТЛИВА ЕКОЛОГІЯ, ЗАТИШОК І КОМФОРТ” ІХ Всеукраїнської будівельної премії #IBUILD2021 - Public Centre, компанія KAN Development !
24 грудня 2021, 15:30

Історія Public Centre в живому кварталі Республіка - Respublika насправді вражаюча.

Центром передбачено перший в Україні біоставок в житловому комплексі, сучасний дитячий майданчик, дорослий червоний клен одразу в центрі простору, кафе, ресторани, унікальна зелена покрівля, яка взимку перетворюється на гірку.

Public Centre - це частинка живої природи в самому серці житлового комплексу. Cтавок що є частиною комплексу побудований за технологією німецької компанії Біонова. А як відомо, Біонова найстаріша компанія в Європі працює на всіх континентах і має багатий досвід у проєктуванні та будівництві водойм для плавання заснованих на природному способі водоочищення.

Концепція натурального ставка полягає в створенні системи природного очищення води, заснованої на детальному знанні гідравліки, мікробіології та ботаніки. Синтез цих знань дозволив отримати стійку до зовнішніх впливів, відкриту біологічну систему.

При очищенні води не використовується хімія, вона очищається природним чином. KAN Development, член Ради директорів #КБУ, зосередила всі необхідні функції дозвілля в центрі площі та сформувала благоустрій навколо, попередньо проаналізувавши пішохідні шляхи.

Public Centre — став більше ніж просто суспільний простір. Такий центр - це частинка живої природи в самому серці житлового комплексу Республіка. Тут можна зустрітися із сусідом на каву поки діти граються на функціональному дитячому майданчику та милуватися квітом "Nymphaea" біля водойми та відновити зв'язок з природою.

Але найголовнішою родзинкою проєкту став біоставок, посеред якого на острові росте мультиштамбовий клен, що височіє над зеленою покрівлею та дитячий майданчик на іншому острові із гірками, балансирами, гойдалками та батутами. Забудовник зосередився на всіх необхідних функціях дозвілля в центрі площі та сформував благоустрій навколо.

Конфедерація будівельників України вітає переможця та бажає продовжувати розбудовувати благоустрій навколо, завойовувати любов і довіру споживачів та успіхів!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com