Новини

Мінрегіон оголосив результати трьохмісяної роботи нового органу - Державної інспекції архітектури та містобудування України
23 грудня 2021, 09:30

За три місяці роботи ДІАМ видала близько 1200 дозволів на виконання будівельних робіт, опрацювала майже 14 тисяч повідомлень про початок будівельних робіт та понад дев’ять тисяч декларацій про готовність об’єкта до експлуатації.

«Ми продовжуємо реформу галузі містобудування і результати роботи ДІАМ за три місяці дають підстави для оптимізму. Діяльність органу є прозорою та відкритою для отримувачів адмінпослуг. Тепер не треба чекати декілька місяців, щоб здати об’єкт в експлуатацію, якщо він відповідає всім вимогам. У ДІАМ цей процес займає до трьох діб, а будь-які заяви отримують реакцію в межах однієї доби. Робота над максимальною цифровізацією продовжується, це стане запорукою нівелювання будь-яких корупційних ризиків», — зазначив Олексій Чернишов, Міністр розвитку громад та територій.

Міністр також наголосив, що завдяки новим принципам та алгоритмам роботи закінчилися нескінченні та безпідставні візити з перевірками. Інспекція вже затвердила секторальний план державного ринкового нагляду на 2022 рік, з яким може ознайомитися кожен.

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com