Новини

Переможець номінації “ПРОЄКТ МАЙБУТНЬОГО” ІХ Всеукраїнської будівельної премії #IBUILD2021 – проєкт NVER, компанія Taryan Group
23 грудня, 11:30

NVER - це комплекс преміум-класу в самому серці Печерська і як каже Артур Мхітарян, засновник девелоперської компанії Taryan Group, це симбіоз футуристичної архітектури та інновації в девелопменті.

Нвер, в перекладі з шумерської мови, означає «подарунок». Taryan Group, член Ради директорів #КБУ, має на меті подарувати резидентам цього будинку можливість насолоджуватися новим рівнем життя, а киянам та гостям столиці - перший панорамний оглядовий майданчик.

Проєкт NVER створений на честь Нвера Мхітаряна - людини, яка першою застосувала монолітно-каркасну технологію у висотному будівництві та змінила девелоперський архітектурний ландшафт країни.

Комплекс складається з двох веж, з'єднаних між собою скляним мостом завдовжки понад 50 метрів. Це перший в Європі міст на висоті пташиного польоту з двома панорамними басейнами - критим і відкритим. І до того ж, басейни розташовані на мосту з такою довжиною є справжнім архітектурним дивом.

Подібного немає ні в одному комплексі Європи. Водна гладь Інфініті-басейну на відкритій терасі візуально зливається з видом на Київ і небо. Оптична ілюзія безмежжя води переносить в атмосферу кращих готелів світу. Критий панорамний басейн дозволить плавати і насолоджуватися видами улюбленого міста в будь-яку пору року.

Щодо оглядового майданчика NVER, він розташований на висоті пташиного польоту, як у головних світових столицях - Нью-Йорку, Дубаї, Лондоні. Піднятися на майданчик зможуть не тільки мешканці будинку, для гостей передбачено окремих вхід і ліфт.

Розвинена внутрішня інфраструктура проєкту відповідає всім потребам сучасних амбітних людей. Вишукані ресторани і затишні кафе, коворкінг і кімната-сейф, дитячий клуб і сучасний спортивний комплекс, тераса з неймовірним видом, все для того, щоб надихатися вранці або завершувати насичений день.

Локація в центрі міста задовольнить усі щоденні потреби швидко та комфортно, адже поряд розташовані торговельні центри, улюблені ресторани, бари, преміальні супермаркети та бізнес-центри.

В усіх квартирах проєкту передбачено:
- унікальні планувальні рішення різної площі;
- центральне кондиціонування;
- фасадне скління — енергоощадні панорамні вікна;
- квартири з терасами.

У Першій Вежі буде виконано вільне планування для тих, хто хоче створити власний дизайн у квартирі. В Другій Вежі буде здійснено White Box — передчистова обробка, яка передбачає, що всі шумові, пилові та тривалі роботи забудовник виконає самостійно, потрібно буде лише обрати матеріали для обробки й створити інтер’єр на власний смак.

Taryan Group піклується про сучасний сервіс преміум рівня і прагне створити ідеальний простір для життя, роботи і дозвілля. Тому у комплексі NVER поєднуються професійний сервіс, який будується на базі найвищих стандартів за участю команди кращого в країні lifestyle курорту Tsarsky City Resort, унікальна архітектура, інженерні рішення світового рівня і оглядовий майданчик з видом на все місто. Всі потреби резидентів NVER будуть задоволені 24/7.

Повноцінний консьєрж-сервіс забезпечить зустріч гостей, контроль порядку та чистоти в будинку. Room-service доставить все необхідне прямо в Вашу квартиру, а також забезпечить клінінг, кейтеринг і можливості користуватися внутрішньою інфраструктурою комплексу.

Безпека є основним пріоритетом забудовника, тому у NVER передбачені пости цілодобової охорони, відеоспостереження та система цифрового доступу.

Комплекс NVER і його оглядовий майданчик - це нова пам'ятка Києва, яка як магніт притягуватиме туристів, охочих побачити приголомшливий панорамний вид.

Конфедерація будівельників України вітає з перемогою та бажає розвитку, перспективних рішень, продуктивності та нових можливостей!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com