Новини

Переможець номінації “НАДІЙНИЙ ПОСТАЧАЛЬНИК МЕТАЛОПРОКАТУ” ІХ Всеукраїнської будівельної премії #IBUILD2021 - компанія Vartis
23 грудня 2021, 14:30

Vartis - українська компанія, яка існує з 1997 і є одним з основних металотрейдерів на ринку України, бере на себе основні труднощі щодо забезпечення металом для будівництва будь-яких масштабів.

Компанія Vartis, член Ради директорів #КБУ, має розвинену мережу металоцентрів по всій Україні, займається постачанням якісної металопродукції в усі міста країни. Серед продукції можна знайти як чорний метал, так і будівельні та супутні товари.

Компанія продовжує активно вдосконалюватись, тим самим інвестує в нові склади та цехи, оновлює фонд кранових механізмів, модернізує на Вишневому цех з виробництва метизної продукції. І все для того, щоб забезпечувати найвищий рівень сервісу.

Великий асортимент металопрокату дозволяє Vartis повністю задовольняти потребу оптових та роздрібних клієнтів, а широка мережа металоцентрів надає можливість ефективно вирішувати питання логістики і доставки металопрокату за потрібною адресою.

Уся продукція компанії сертифікована, відповідає встановленим вимогам державних стандартів і технічних регламентів. Серед неї є арматура, двутаврові балки, квадрати металічні, круги (СТ), листи горячекані, сталеві смуги, труби заварні, труби профільні та інш.

Цифри, якими пишається компанія:
- довіра 38 000 клієнтів з 1997 р.;
- 550 досвідчених співробітників, що працюють в компанії;
- 1500 т продукції, що відвантажується щодня;
- 45 власних авто для постачання товару;
- 60 000 м.кв. — загальна площа складів для зберігання металопрокату;
- 50 металоцентрів, кількість яких постійно зростає.

Основа політики Vartis – це відкритість до співпраці та партнерства у сфері постачання якісної металопродукції з металоцентрів в усі міста України.

Конфедерація будівельників України вітає компанію-переможця та бажає плідної роботи, успіхів та продуктивності!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com