Новини

Переможець номінації “ЛІДЕР ІПОТЕЧНОГО КРЕДИТУВАННЯ” ІХ Всеукраїнської будівельної премії #IBUILD2021 - Глобус Банк!
28 грудня 2021, 09:30

На сьогодні Глобус Банк, член Ради директорів #КБУ, є лідером іпотечного кредитування, співпрацює з десятками будівельних компаній у найбільших містах, видає сотні іпотечних кредитів українцям, які прагнуть реалізувати свою мрію про власну оселю.

Також банк є учасником програми "Доступна іпотека 7%" і на початку листопада 2021 року він видав 1000-ний кредит.

Глобус Банк робить ставку саме на сегмент первинної іпотеки і його метою є захист інтересів банків та створення сприятливих умов розвитку банківської системи.

«Наразі у сегменті «первинки» частка Глобус Банку становить 60%, у тому числі за держпрограмами — 50%. Також іпотечний портфель Глобус Банку — найбільш безризиковий, із 2,5 тис. кредитів всього 8−9 потрапили до реструктуризації. Частка проблемної заборгованості з іпотеки становить 0,4%, тоді як за іншими кредитними продуктами банку ця цифра становить 5−7%. Банк кредитує реальних покупців, які мають намір жити, а не інвесторів, які бажають заробити, тому 90% видач — це покращення житлових умов або перше житло», - коментує Голова правління Глобус Банку Сергій Мамедов.

Глобус Банк не лише кредитує, а й допомагає з благоустроєм нового житла, що підвищує лояльність позичальників.

Більше того, нещодавно Голову правління Глобус Банк, заступника Голови Ради директорів #КБУ, Голову Комітету КБУ з питань фінансової, банківської та інвестиційної діяльності Сергія Мамедова було призначено Віцепрезидентом Асоціації Українських Банків - АУБ і команда банку створила комітет в АУБ із активізації іпотечного кредитування та запропонувала всім учасникам ринку стати його членами.

Є конкретне завдання — повноцінний розвиток іпотечного ринку й пан Сергій впевнений, що його знання та знання колег можуть стати у нагоді для цього.

Конфедерація будівельників України вітає Глобус Банк та бажає успіху, стабільності й постійного розвитку!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com