Новини

Переможець номінації “КРАЩА АРХІТЕКТУРНО-ПРОЄКТНА ОРГАНІЗАЦІЯ” ІХ Всеукраїнської будівельної премії #IBUILD2021 - компанія AVG!
28 грудня 2021, 14:00

AVG – група компаній, яка працює у сфері архітектурного проєктування, будівельного менеджменту, комерційного та приватного дизайну. Також виконує роль генерального проєктувальника для своїх замовників на масштабних проєктах.

Зараз до складу групи входять AVG Archi̇tecture, AVG Desi̇gn, AVG Constructi̇on та офіс у Варшаві AVG Archi̇tekci̇.

За 20 років було реалізовано понад 3000 проєктів у 11 країнах світу – Україні, Грузії, Азербайджані, Словаччині, Польщі, Австрії, Німеччині, Хорватії АОЕ, Індії, Китаї.

У штаті AVG працює понад 140 досвідчених фахівців, у тому числі архітектори, дизайнери, інженери, концептологи та BIM-менеджери високої кваліфікації.

Безліч проєктів вже отримали нагороди престижних міжнародних та українських архітектурних конкурсів і AVG неодноразово визнавалася найкращою компанією року.

Діяльність AVG охоплює різні сегменти ринку:
- МФК, бізнес- та торгово-розважальні центри;
- житлова міська та заміська нерухомість;
- офіси та коворкінги;
- ресторанні, готельні та рекреаційні комплекси;
- навчальні заклади;
- приватні резиденції.

Серед партнерів AVG – провідні девелоперські та будівельні компанії. Унікальні концепції компанії-переможця знайшли своє втілення в інтер'єрах найбільших торгово-розважальних та бізнес-центрів: БЦ Leonardo, БЦ Warsaw Spire, ТРЦ Lavina Mall, ТРЦ Blockbuster Mall, ТРЦ Smart Plaza Polytech, ТРЦ River Mall, ТЦ ХІТ Mall, головних офісах компаній Farmak, Innovecs, Immofinanz, Tascombank.

AVG також виступала генпроєктувальником у низці масштабних міських проєктів, у тому числі реновації частини заводу «Арсенал» та Арсенальної площі, ТРЦ Smart Plaza Obolon, хорватського готельного комплексу Nazario та інших.

Конфедерація будівельників України вітає з перемогою та бажає процвітання, професійного визнання та масу ідей і можливостей!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com