Новини

Переможець номінації “КРАЩИЙ ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС КОМФОРТ-КЛАСУ” ІХ Всеукраїнської будівельної премії #IBUILD2021 - ЖК Oasis, компанія BUd development!
28 грудня 2021, 15:00

ЖК OASIS - це повноцінне місто-в-місті, де небо зустрічається з Дніпром, спокійне життя із нестримним ритмом столиці, краєвиди на старе місто із сучасною архітектурою.

Комплекс знаходиться в динамічному районі столиці Поділ і пропонує безліч перспектив для життя, має насичену власну внутрішню інфраструктуру, осередки активного життя та спокійних миттєвостей, а також вибір планувань на будь-який смак, і кожне - з індивідуальним характером та унікальними панорамами.

На його території є все, що потрібно для затишного та комфортного життя: дитячі та спортивні зони, бізнес-центр, зелені острівки для релаксу, підземні паркінги, променади для прогулянок.

Зокрема, серед переваг ЖК забудовник виділяє наступні:
ВНУТРІШНІЙ ДВІР. Дитячі майданчики та спортивні зони, місця для відпочинку та насолоди життям, величезний простір для прогулянок та активностей.
ЩЕ БІЛЬШЕ КРАЄВИДІВ. Дніпро та небо як частина інтер'єру, жодних бар'єрів між панорамними вікнами та горизонтом.
НАСИЧЕНА ІНФРАСТРУКТУРА. Все, що необхідне для комфортного життя - на великій та продуманій території комплексу.
СТИЛЬНІ ВХІДНІ ГРУПИ. Відчуття затишку та статусності з перших кроків у будинку. Дизайнерські лоббі, зони очікування для гостей, конс'єрж, що завжди зустрічає із посмішкою.
РІЗНОМАНІТТЯ ПЛАНУВАНЬ. Від продуманих smart-квартир, до розкішних 4-кімнатних; з лоджіями чи терасами. А головне - усі з унікальними краєвидами.
БІЗНЕС-ОСЕРЕДОК. Сучасний та мультифункціональний бізнес-центр на території комплексу за декілька кроків.

ЖК OASIS розташований прямісінько на одній із центральних набережних, така місцевість відмінно підійде для ранкових і вечірніх пробіжок, а також прогулянок на велосипеді. Довгі дистанції по історичному Подолу чи зеленому Трухановому острові надихатимуть та вражатимуть своєю красою.

А також у bUd Development зазначають, що жителі комплексу зможуть насолоджуватись красою столиці в будь-яку пору року завдяки унікальній локації та панорамному склінню.

OASIS створюється для тих, хто цінує простір, свободу та ексклюзивність.

Конфедерація будівельників України вітає з перемогою та бажає продуктивності, стабільності та злагодженості!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com