Новини

Переможець номінації “КРАЩИЙ ПРОЄКТ ЗАМІСЬКОЇ ЗАБУДОВИ” ІХ Всеукраїнської будівельної премії #IBUILD2021 - Інноваційний житловий квартал КОЗИН, компанія Urban Experts!
28 грудня 2021, 16:00

Життя біля води, в якісних будинках та квартирах, з одночасною можливістю купувати/вчитися/розважатися/відпочивати в цьому ж районі — така концепція високої якості життя, яку створила компанія URBAN EXPERTS, член Ради директорів #КБУ, в унікальному місці.

Головна особливість проєкту KOЗИН – доступність водоймищ, адже територія нового житлового кварталу розташована на системі каналів, що пов’язані із Дніпром.

Забудова не перевищує 4-5 поверхів і складається із клубних та блокованих будинків бізнес та преміум класів. Головна архітектурна особливість – кожний житловий простір (будь-то квартира чи індивідуальний будинок) має видовий майданчик на воду.

Все починалося з унікальності: - Унікальне оточення, яке лише починає будуватися та незаймана природа. - Особливості функціонального наповнення містечка, що дозволяє забезпечити найвибагливіших мешканців та їх гостей. - Доступ до води та транспортно-пішохідна концепція із незалежними потоками. - Сучасна архітектура та інженерні рішення, що забезпечують максимально комфортне життя в оточенні найсучасніших технологій.

Інфраструктура комплексу складається із садочку та початкової школи, магазинів, закладів харчування, салонів краси, спортивних клубів та майданчиків, зон променаду та широкої набережної. Крім того, КОЗИН має власну котельню та скважини з водою.

Розробники ділилися, що в якості одного з референсів був обраний проєкт з розвитку MILAN DUO – концепція розподілу транспортних і пішохідних потоків через різноповерховість інфраструктури. Завдяки використанню існуючого рельєфу та ландшафтних рішень, автомобільні потоки проходять під пішохідними зонами, велодоріжками та зонами променаду, що робить територію безпечною для пішоходів та зручною для автомобілістів.

Також завдяки плануванню дорожньої інфраструктури значно полегшується процес паркування та виїзду автомобілів з території комплексу.

Усі потоки сходяться на центральній площі, на якій розташований парк та event-зона, а також проходять упродовж пляжів (до речі кожний будинок має вихід до відповідних пляжних зон), дитячих ігрових-майданчиків та ресторанів.

Конфедерація будівельників України вітає з перемогою та бажає ентузіазму, нових цікавих проєктів, блискучих перспектив, загального успіху і благополуччя!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com