Новини

Переможець номінації «РЕПУТАЦІЯ І ДОВІРА» ІХ Всеукраїнської будівельної премії #IBUILD2021 - компанія Інтергал-Буд!
28 грудня 2021, 17:00

Компанія «Інтергал-Буд» пройшла стрімкий шлях розвитку з 2003 року, досягла значних результатів в сфері будівництва житлової та комерційної нерухомості в Україні.

Цього року компанія святкувала своє повноліття - 18 років, наразі на її рахунку понад 3,9 мільйони квадратних метрів нерухомості у проєктному портфелі, зведено 157 житлових будинків, в яких вже мешкають тисячі людей, а серед споживачів вже понад 18 000 щасливих родин.

Драйвером успіху «Інтергал-Буд», члена Ради директорів #КБУ, є постійне прагнення відповідати високим вимогам сучасного ринку нерухомості.

Забудовник дбає про інтереси покупців ще на етапі вибору місця під забудову. Житлові комплекси розташовані у місцях, комфортних для проживання, — у районах зі зручною транспортною розв’язкою, біля зелених зон та місць для відпочинку і розваг. В усіх комплексах передбачені власна інфраструктура та сфера послуг: паркінги, дитячі садки, поліклініки, магазини, кав’ярні, місця для занять спортом та відпочинку.

«Інтергал-Буд» - компанія, яка працює для людей!

Конфедерація будівельників України вітає з перемогою та бажає натхнення, цікавих ідей, розвитку та незгасимого ентузіазму!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com