Новини

Переможець номінації «НАДІЙНИЙ ЗАБУДОВНИК» ІХ Всеукраїнської будівельної премії #IBUILD2021 - девелоперська компанія Stolitsa Group!
30 грудня 2021, 12:00

Компанія SG (Stolitsa Group) - це один з ведучих девелоперів на українському ринку нерухомості, має досвід на ринку 18 років та один з ведучих операторів на українському ринку сучасної житлової нерухомості.

В SG працює згуртована команда професіоналів, здатних вирішувати задачі будь якої складності. За роки роботи вдалося сформувати найкращу команду, зібрану із українських та іноземних спеціалістів.

Також у портфелі об'єктів компанії SG присутня не тільки житлова нерухомість. У всіх ділових будівлях, побудованих або відреставрованих компанією, використовується принцип раціонального внутрішнього планування приміщень, що дозволяє власникам офісів насолоджуватися максимальним комфортом і зручністю - в щоденному режимі.

Основними перевагами компанії є:
- надійність і стабільність (компанія здатна покрити основні можливі ризики клієнтів завдяки іноземному капіталу компанії);
- потенціал і досвід (велика кількість реалізованих проєктів об'єктів будівництва, високо кваліфікована команда компанії);
- багатофункціональна структура компанії (можливість реалізації проєктів компанії «під ключ» - від вибору території для будівництва до передачі прав власності покупцям житла);
- ідеї та інновації (постійне прагнення компанії відповідності світовим стандартам якості об'єктів, що зводяться і застосування досвіду провідних будівельних компаній Америки, Азії та Європи);
- знак якості (контроль процесу будівництва і введення готових об'єктів в експлуатацію на всіх етапах реалізації проекту і підтримка менеджменту компанії іноземними партнерами).

За роки успішної діяльності компанія розробила і запровадила міжнародну модель якості в будівництві об'єктів житлової та комерційної нерухомості. Це дозволило БК SG стати провідною компанією на будівельному ринку столиці та України в цілому.

Зокрема, останні реалізовані об'єкти будівництва компанії:
- ЖК «Галактика» (Київ),
- ЖК Seven (Київ),
- ЖК «Ліпінка» (Київ) та інш.

Конфедерація будівельників України вітає компанію-переможця та бажає кар’єрного зростання і процвітання, постійного розвитку та високих амбіцій!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com