Новини

Переможець номінації “КРАЩИЙ ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС ПЕРЕДМІСТЯ” ІХ Всеукраїнської будівельної премії #IBUILD2021 - Житловий комплекс "Оптимісто", компанія Smile Development!
30 грудня 2021, 16:00

Квартал позитивних людей “Оптимісто” будується у Гатному, Київська область. Розташування комплексу забезпечує доступність усіх важливих локацій — поряд Одеське шосе та зупинки громадського транспорту, а також станція метро “Теремки” — 5 хвилин на авто.

Компанія Smile Development, член Ради директорів #КБУ, дбаючи про спокій мешканців, запровадила карткову систему входу/виходу у житловий комплекс, отже будинки знаходяться під охороною і двір буде закрито від автомобілів.

Внутрішній простір кварталу поділений на функціональні зони:
- прогулянкову променаду з фонтаном;
- ігрові зони для дітей різного віку;
- місця для відпочинку.

Також насичена інфраструктура поруч із будинками доповнюється власною інфраструктурою комплексу. Перші поверхи призначені для комерційних приміщень. Улюблена кав’ярня, салон краси, відділення пошти — все потрібне під рукою. А для найменших на території комплексу буде облаштований центр дитячого розвитку.

Пріоритет девелопера — якість будівництва і комфорт мешканців, тому квартири споруджуються у монолітно-каркасних будинках, утеплених мінеральною ватою та мають індивідуальне опалення. Також мешканці зможуть користуватися коморами для зберігання речей — тримати автомобільні шини, велосипеди, дитячі санчата та інше.

Сусіди — це позитивні люди зі схожими інтересами, тому познайомитись ближче на території ЖК “Оптимісто” забудовник пропонує за спільними активностями, які облаштовані у комплексі, наприклад, бігові й велодоріжки.

Конфедерація будівельників України вітає з перемогою та бажає мати завжди гарний настрій, масштабні перспективи і величезного розмаху в справах!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com