Новини

Переможець номінації “КРАЩИЙ ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС ЕКОНОМ-КЛАСУ” ІХ Всеукраїнської будівельної премії #IBUILD2021 - ЖК “ IT-park Manufactura”, компанія Строй Сіті Девелопмент!
30 грудня 2021, 17:00

ЖК “IT-парк Manufactura” – це мультифункціональний комплекс у центрі IT-парку у Харкові, загальна площа якого становить 7 470 метрів квадратних.

На 1 поверсі розміщуються комерційні приміщення від 45 до 200 м2. Другий та третій поверхи – це Smart-апартаменти площею 23-46 м2. На 4 поверсі продається приміщення для організації апарт-готелю на 12 номерів, 5-9 поверхи - офіси open space.

При створенні секції Home забудовник урахував всі нюанси, щоб можна було швидко заселитися і жити з комфортом, не відволікаючись на сусідів та побутовий клопіт. Було зібрано найкращих дизайнерів, які створили 15 варіантів дизайну інтер'єру в різному стилі. Всі дизайні рішення функціонально й відрізняються тим, що при їх розробці був продуманий і задіяний кожен квадратний метр і куточок апартаменту.

Що стосується робочих приміщень, то відкриті офіси займають від 450 м2 до 2580 м2 та коридорні офіси від 50 м2 і вони вже готові до роботи – стильний лофт та підведені комунікації, потрібно тільки розставити меблі.

Секція Manufactura Space – це 6-поверхова будівля, яка складається з офісів відкритого планування. А керуюча компанія у свою чергу стежить за санітарним та технічним станом екосистеми і не треба ні на що відволікатися.

Зокрема, секція Space вміщає в себе:
- 300 місць для людей у коворкінгу задля спілкування, роботи та творчої взаємодії однодумців з різними знаннями та навичками;
- 50 типів комерційних приміщень, відокремлені офіси для невеликих команд, open space у стилі loft та приміщення з чорновим оздобленням;
- 2 безкоштовних шатл-басу, які курсують за маршрутом від ст. м. «А. Бекетова» та ст. м. "Майдан Конституції" до комплексу “IT-парк Manufactura”.

Також у Space прокладено мультисервісну локальну мережу та встановлено WiFi точки з безшовним роумінгом, що дозволяє забезпечити однаково високу швидкість на всій території IT-парку Manufactura.

Крім того компанія Строй Сіті Девелопмент потурбувалася про сучасну систему вентиляції, яка забезпечує 3-кратний обмін повітря, а кондиціювання утримується на позначці 22ºС незалежно від сезону, а це позитивно вплине та покращиться на продуктивності команди.

Щодо безпеки у комплексі також все продумано, планується власна закрита територія та служба охорони 24/7.

Конфедерація будівельників України вітає з перемогою та бажає успіху, продуктивності та ніколи не зупинятися на досягнутому!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com