Новини

Переможець номінації “КОМПАНІЯ РОКУ НА РИНКУ НЕРУХОМОСТІ” ІХ Всеукраїнської будівельної премії #IBUILD2021- Dragon Capital!
4 січня 2022, 15:00

Dragon Capital - найбільша інвестиційна компанія України, що надає повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. Вона здійснює брокерські операції з акціями та борговими інструментами, супровід угод по залученню капіталу, прямі інвестиції та управління активами.

На сьогодні під управлінням Dragon Capital Property Management знаходиться понад 380 000 кв.м. промислової нерухомості, і компанія продовжує розширяти портфель у цьому сегменті, в тому числі шляхом девелопменту.

Також сьогодні компанія активно розбудовує ще один парк М10 Lviv Industrial Park у Львові, де вже завершено будівництво каркасу першої черги площею 14 400 кв.м. На додаток до цього, нещодавно компанія Dragon Capital отримала дозвіл на будівництво першої черги індустріального парку E40 Industrial Park (м. Київ) – складського комплексу класу А площею 25 764 кв.м.

Компанія володіє 31 об’єктом комерційної нерухомості сукупною площею 778 000 кв. м. Нині, як повідомив Володимир Тимочко, керівний директор з прямих інвестицій, Dragon Capital, у секторі нерухомості компанія робить ставку на промисловий сектор.

Також цього року Dragon Capital спільно з J.P. Morgan виступили спільними лід-менеджерами та спільними букранерами повернення Укрзалізниці на ринок міжнародного боргового капіталу під час розміщення 5-річних єврооблігацій на суму $300 млн.

Книга заявок досягла піку в понад $600 млн., перевищивши більш ніж вдвічі запланований розмір випуску. Заявки надійшли від більш ніж 70 інвесторів, при цьому найбільш активними учасниками серед інвесторів виступили великі фонди з управління активами (94%), що підтвердило надзвичайно високу якість книги заявок, яку було досягнуто під час реалізації угоди. Хедж фонди склали 3%, решта заявок надійшли від банків та інших фінансових інституцій (3%). А у географічному розподілі інвесторів домінували Великобританія (50%) та континентальна Європа (41%).

Влітку 2021 року група компаній Dragon Capital успішно завершила проєкт ексклюзивного клубного селища Riviera Villas у Київській області. 13 років тому компанія спільно з партнерами повірили в ідею створення під Києвом котеджного містечка з абсолютно новою для ринку концепцією та форматом, отож компанія інвестувала кошти і зусилля у створення унікального продукту, який сьогодні по праву вважається одним з кращих місць для життя під Києвом, і котрий став новим домом для більш ніж 150 сімей.

У вересні ж 2021 року Dragon Capital завершила угоду з придбання бізнес-центру “VIKING” і це другий на рахунку бізнес-центр у Львові та 14-ий у портфелі офісної нерухомості Dragon Capital в Україні.

©️“Перший офісний об’єкт у Львові ми збудували у 2020 році в рамках розширення нашого ТРЦ Victoria Gardens, додавши до 52 тис. кв.м. торгових площ 8 тис. кв.м. офісів. Ми бачимо великий потенціал у ринку комерційної нерухомості Львова”, - зазначив Томаш Фіала, генеральний директор Dragon Capital.

Наразі у Dragon Capital 14 офісних об’єктів, 6 рітейл-об’єктів та 11 логістичних комплексів. А у листопаді цього року для Асоціації рітейлерів України Наталія Кравець, комерційний директор Dragon Capital Property Management, поділилася прикладами реновацій об’єктів компанії, серед яких:
- ТЦ Piramida (Київ);
- Aladdin (Київ);
- Smart Plaza Obolon (Київ);
- ТРЦ Sky Park (Вінниця);
- ТРЦ Victoria Gardens (Львів).

Компанія оновлює практично все в процесі реновації своїх рітейл-об’єктів: починаючи з архітектурних рішень всередині та зовні, й закінчуючи концептуальними рішеннями та аналізом портрета споживачів, щоб корелювати цінове позиціонування та маркетингову стратегію.

Отже, Конфедерація будівельників України вітає компанію-переможця та бажає стабільності, процвітання, надійних партнерів та нових і цікавих звершень!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com