Новини

Переможцем ІХ Всеукраїнської будівельної премії #IBUILD2021 в номінації «ВИБІР СПОЖИВАЧА» згідно з онлайн-голосуванням другий рік поспіль стала ІБК Обрій
23 грудня 2021, 16:42

Інвестиційно-будівельна компанія ОБРІЙ здійснює комплексне управління всіма стадіями розвитку будівельних об’єктів: від ідеї до реалізації, ефективно об’єднуючи роботу підприємств, що виступають в якості підрядника, генпідрядника, замовника та інвестора будівництва.

Портфель ІБК ОБРІЙ містить чотири успішно завершених проєкти:

Багатофункціональний житловий будинок UNO City House по вул. Олени Теліги, 25 Шевченківського району Києва є прикладом реновації чужого довгобуду (14 858,6 м2 житлової та 6 994 м2 комерційної нерухомості).

Клубний будинок Concordia, що розташований за адресою: вул. Кудрявська, 45, у Шевченківському районі столиці, зведений на ділянці зі складним рельєфом (4 646,4 м2).

Проєкт комплексної забудови – Парковий квартал «Місто квітів» по вул. Тираспольська, 43 у Подільському районі Києва (4 пускових комплекси, 14 будинків, 89 118 м2 житлової та 4 346 м2 комерційної нерухомості). Проєкт визнаний найкращим у номінації «Місто в місті» за версією Business Olimp Awards.

MIRUM Clinic - багатопрофільний медичний центр по вул. Північно-Сирецька, 1-3 (5 822, 51 м2).

У найближчих планах забудовника - будівництво Офісного центру, двох житлових будинків комфорт-класу та вишуканого Клубного будинку в межах Старого Подолу.

Всього з 2016 року компанією-девелопером було побудовано 108 623 м2 житлової та 11 340 м2 комерційної нерухомості. Будівництво та ведення об’єктів в експлуатацію відбувається згідно з заявленими термінами й навіть достроково – що є на сьогодні унікальним прецедентом на ринку нерухомості України. В результаті це заклало фундамент довіри як інвесторів, так і партнерів проєктів, а об’єкти ІБК ОБРІЙ визнані інвестиційно-привабливими з низьким рівнем ризику, тому компанію й обирає споживач. ІБК ОБРІЙ сьогодні –

- «Забудовник з високим індексом надійності» за версією Bild.ua;
- «Надійний забудовник столиці» за рейтингом «Мінфін»;
- один з «Найбільших забудовників столиці» за рейтингом журналу НВ;
- топове місце у рейтингу надійності забудовників України від mind.ua. та рейтингу найдинамічніших забудовників Києва згідно з дослідженнями журналу НВ.

Основа успіху компанії - особиста ефективність кожного працівника й спільна злагоджена робота всієї талановитої команди ІБК ОБРІЙ. Саме це дозволяє незалежно від кількості проєктів в портфелі й зовнішніх чинників, в умовах зротаючих потреб споживача й стрімкого розвитку ринку, чітко у визначені терміни виконувати поставлені завдання.

Конфедерація будівельників вітає переможця та бажає успіхів, натхнення, завзяття, ентузіазму й прекрасного настрою кожного дня!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com