Новини

Переможець номінації “КРАЩА ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ У СФЕРІ НЕРУХОМОСТІ” ІХ Всеукраїнської будівельної премії #IBUILD2021 - Sayenko Kharenko
29 грудня 2021, 11:30

Sayenko Kharenko - одна з провідних юридичних фірм України, що надає комплексну підтримку в усіх основних галузях економіки. Заснована у 2004 році, тепер компанія є однією з найбільших і налічує понад 130 юристів.

Компанія Sayenko Kharenko, член Ради директорів #КБУ, надає послуги в усіх основних сферах права, починаючи з трансакційних проєктів та закінчуючи супроводом спорів та наданням кримінально-правового захисту. А партнерські компанії надають також послуги корпоративної безпеки та IT-рішення в сферах кібербезпеки і юридичних технологій.

Така синергія дозволяє допомагати клієнтам у досягненні їхніх цілей найефективнішим способом в повній відповідності до законодавства України. Компанія-переможець виступає юридичним радником найбільших міжнародних банків і фінансових установ, промислових груп (включно з компаніями з Fortune 500), міжнародних громадських організацій та індивідуальних інвесторів.

Клієнтами є провідні транснаціональні корпорації, включаючи низку компаній з Fortune 500, промислові групи, фінансові установи, а також окремі власники бізнесу. За 17 років Sayenko Kharenko надала юридичні послуги понад 2 000 клієнтам з більш ніж 60 країн світу: від міжнародних корпорацій до некомерційного сектора.

Понад 80 мільярдів доларів США залучено в Україну завдяки роботі компанії. Sayenko Kharenko обирають провідні міжнародні корпорації, в тому числі понад 70 компаній зі списку Fortune 500 (AbbVie, ADM, Coca-Cola, Comcast, Dell, DuPont, HP, Intel, Merck, Microsoft, Pepsi, Pfizer, Procter & Gamble, Walt Disney та інші).

Команда юридичної компанії регулярно консультує світові інвестиційні банки, зокрема Bank of America Merrill Lynch, Citigroup, Credit Suisse, Deutsche Bank, Goldman Sachs, ING, J.P. Morgan, UBS.

Крім того, понад 100 разів Sayenko Kharenko визнавали юридичною фірмою №1 в усіх основних галузях права і понад 30 раз «Фірмою року в Україні» за версією найпрестижніших професійних нагород: Фірма року в Україні за версією Chambers Europe Awards 2021; Фірма року в Україні за версією IFLR European Awards 2020; Фірма року в Україні за версією Юрпремії 2021 видавництва «Юридична практика»; Юридична фірма року: Росія, Україна, СНД за версією The Lawyer European Awards 2019.

Команда практики нерухомості Sayenko Kharenko є однією з найсильніших на юридичному ринку, так як професійний досвід і експертиза в різних сферах, дає можливість команді надавати послуги на найвищому рівні. Sayenko Kharenko консультує іноземних і українських клієнтів щодо повного спектру питань у сфері нерухомості, включно з:

- проведення юридичного аудиту земель них ділянок, окремих об'єктів нерухомості та портфелів нерухомості;

- структурування і управління всіма видами угод з активами, включаючи складання і ведення переговорів щодо трансакційних документів;

- структурування і реалізація проєктного фінансування в усіх секторах нерухомості;

- вирішення всіх видів регуляторних питань, у тому числі в сфері екологічного права;

- надання юридичної підтримки з питань будівництва та девелопменту, консультування з питань використання контрактів EPC / EPCM (включаючи FIDIC);

- проведення податкового та комплексного аудиту проєктів нерухомості;

- вирішення спорів у сфері нерухомості та будівництва.

Завдяки досвіду юристів компанії та налагодженим зв’язкам з експертами у сфері нерухомості Sayenko Kharenko надає клієнтам якісний супровід будь-яких операцій з нерухомістю, серед яких: придбання та відчуження, оренда, інвестування та будівництво, а також супровід при отриманні дозвільних документів.

Під час реалізації проєктів Sayenko Kharenko співпрацює з дорожніми, проєктними, будівельними та іншими технічними й науковими організаціями, що дозволяє фірмі досконально зрозуміти специфіку бізнесу клієнтів і його практичні аспекти. Успішна співпраця з профільними організаціями (КБУ, УВЕА, АПКБУ тощо), дозволяє команді практики нерухомості завжди бути в курсі актуальних питань галузі та відстоювати інтереси як учасників індустрії в цілому, так і кожного клієнта особисто.

Конфедерація будівельників України вітає переможця та бажає завжди досягати намічених цілей і бажаних результатів, з легкістю усувати конкурентів, не залишаючи їм жодного шансу на перемогу, гордо і впевнено працювати, підвищуючи репутацію фірми та довіру споживачів!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com