Новини

Переможець номінації “ДОСТУПНИЙ КРЕДИТ” ІХ Всеукраїнської будівельної премії #IBUILD2021 - ПРАВЕКС БАНК!
6 січня 2022, 13:00

ПРАВЕКС БАНК (банк Intesa Sanpaolo Group) - універсальна фінансова організація, яка надає весь спектр банківських послуг по всій території України, дирекції та відділення банку розташовані як у Київському регіоні, так і в усіх областях.

АТ “ПРАВЕКС БАНК”, як частина Групи Інтеза Санпаоло має стратегію зростання, а також скерована на створення стійких змін і міцних засад економічного, соціального, суспільного і екологічного розвитку, які будуються на основі довіри клієнтів, партнерів і співробітників.

ПРАВЕКС БАНК - перший в Україні банк, що приєднався до ініціативи Мережі Глобального договору ООН в Україні та підписав Меморандум про спільні дії щодо боротьби з корупцією в Україні.

Меморандум було підписано 7 грудня у рамках Антикорупційного тижня 2021 року. Основна ідея Меморандуму полягає у створенні прозорого та вільного від корупції середовища, яке сприятиме розвитку економіки, бізнесу та суспільства.

Зокрема для малого та середнього бізнесу БАНК надає такі види кредитування:
ОВЕРДРАФТ ДЛЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ. Продукт призначений для фінансування тимчасових розривів ліквідності в межах операційної діяльності клієнта. Вигодами є стабільний доступ до коштів, нарахування відсотків на фактично використані кошти, відсутність застави.
КРЕДИТ З ГРОШОВИМ ПОКРИТТЯМ. Продукт призначений для фінансування поточної діяльності або інших бізнес-цілей клієнта. Це строковий вид кредиту на термін депозиту, який надається у забезпечення (строк погашення кредиту повинен бути раніше, ніж термін сплати депозиту не більш ніж на 45 днів). Відсоткова ставка становить +2,5% маржи до ставки за депозитом в національній валюті, фіксована на весь строк кредитування.
КРЕДИТ НА ФІНАНСУВАННЯ ОБОРОТНОГО КАПІТАЛУ. Вид кредиту відновлювальна відклична кредитна лінія. До 80% від оборотних активів, але не більше 40 % від суми виручки клієнта за останній повний рік/останні 12 міс. Відсоткова ставка становить 15% річних, фіксована на весь строк кредитування.
ІНВЕСТИЦІЙНИЙ КРЕДИТ. Продукт призначений для капітальних інвестицій з метою розвитку бізнесу, на рефінансування інвестиційних кредитів в інших банках або на рефінансування понесених раніше Клієнтом витрат на інвестиційні цілі протягом останніх 6 місяців.

Щодо кредитування житла, то Банк пропонує кредит під заставу нерухомості, іпотечне кредитування та за програмою «Доступна іпотека 7%».

Мета першого виду кредиту - купівля нової нерухомості під заставу власної, уже існуючої, а з іпотекою у ПРАВЕКС БАНК є можливість отримання податкової знижки та - 0,5% до ставки за кредитом для ІТ-спеціалістів, медичних працівників та клієнтів ПРАВЕКС БАНКУ.

Що стосується програми «Доступна іпотека 7%», то для позичальника ставка становитиме 7% річних на весь термін кредитування (при виконанні умов передбачених Порядком та Програмою Фонду), перший внесок складатиме від 15% вартості житла, термін кредитування до 20 років. Максимальна сума кредиту за цією програмою становитиме 2 млн грн, а максимальна вартість нерухомості – 2,5 млн грн.

Головним стратегічним напрямком розвитку ПРАВЕКС БАНКу є забезпечення його діяльності як багатофункціонального фінансового інституту, що надає повний комплекс банківських послуг як роздрібному, так і корпоративному клієнтові. ПРАВЕКС БАНК пройшов шлях суспільного визнання й на даному етапі має право пишатися своїми досягненнями, які дозволили бренду “ПРАВЕКС” стати символом надійності й довіри.

Працюючи на українському банківському ринку 27 років, ПРАВЕКС БАНК рік у рік стає доступніше, зручніше й ближче для всіх своїх потенційних клієнтів і партнерів як у дотриманні високих стандартів рівня обслуговування, так і у своїй географії. Даний результат досягається завдяки створенню найширшої мережі дирекцій і відділень на всій території України й, як наслідок, має максимальну наближеність банківських послуг до кожного клієнта.

Конфедерація будівельників України вітає з перемогою та бажає процвітання та матеріального благополуччя, нехай кожен день приносить нові ідеї для розвитку та натхнення всьому колективу!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com