Новини

Мінрегіон повідомляє, що наразі вже у Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва (ЄДЕССБ) створено понад 615 тисяч документів та зареєстровано близько 130 тисяч обʼєктів!
10 січня 2022, 09:30

«Вже більше року триває реформа сфери містобудування, яка базується на посиленні відповідальності, децентралізації та цифровізації. У кожному з цих напрямів є значні результати. Зокрема, органи місцевого самоврядування матимуть повноваження зупиняти самочинне будівництво. Крім того, нещодавно в першому читанні було схвалено законопроєкт, який посилює відповідальність усіх учасників будівельного процесу. Водночас ЄДЕССБ забезпечує прозорість у сфері містобудування», — підкреслила Наталія Козловська, заступниця Міністра розвитку громад та територій.

Зараз доступно вже 14 будівельних послуг, які можна отримати онлайн, а загалом Єдиною державною електронною системою у сфері будівництва користується понад 35 тисяч людей.

Крім того, нещодавно на порталі Дія повідомили, що у ході опитування понад 20 тисяч користувачів ЄДЕССБ вважають, що електронні будівельні послуги сприяють подоланню корупції у сфері будівництва.

Також важливим є те, що звернення замовників будівництва опрацьовуються протягом 24 годин і як зазначає Міністр розвитку громад та територій, Олексій Чернишов, реформа містобудування — на фінішній прямій.

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com