Новини

Переможець номінації “ЛІДЕР АВТОДОРОЖНЬОГО БУДІВНИЦТВА” ІХ Всеукраїнської будівельної премії #IBUILD2021 - Onur Group Ukraine!
10 січня 2022, 11:30

Onur Group Ukraine – частина міжнародної компанії Onur Group, яка займається будівництвом та ремонтом доріг, мостів та інших інфраструктурних об'єктів у країнах Східної Європи та Близького Сходу.

Міжнародна компанія, заснована на початку 80-х, зайшла на український ринок у 2004 році, збудувавши складну ділянку траси міжнародного значення "Київ – Одеса". Цей проєкт став своєрідним іспитом, який Onur Group Ukraine успішно склала, зарекомендувавши себе в Україні як надійного підрядника.

Отож, генпідрядник Onur Group Ukraine у ​​рамках президентської програми «Велике будівництво» у 2021 році успішно завершив роботи зі зведення двох нових мостів через річку Ладижено у селі Мале Ладижине Полтавського району.

Також компанія виконувала досить складні роботи на міжнародній трасі «Київ – Чоп», там дільниця Львів – Броди, Львівська область, Рівненська область. Ці проєкти фінансувалися такими міжнародними фондами, як ЄБРР, як Світовий банк. Далі дорогу М-03 Київ – Харків, на Полтавщині будувала і зараз продовжує, і на Харківщині також.

Крім того, однією з переваг компанії є наявність в Україні власного парку сучасної техніки, що налічує понад 3000 одиниць, а у власності є асфальтні заводи та заводи з виробництва бетону. Під час ремонту та будівництва доріг підприємство робить ставку на інноваційні технології, які дозволяють продовжити термін експлуатації автошляхів.

Головні принципи Onur Group Ukraine – це прозорість у співпраці з владою та висока якість виконання своєї роботи. Компанія створює позитивний імідж країни на міжнародній арені, адже своїм прикладом стимулює іноземні компанії інвестувати в Україну.

Наразі в Onur Group Ukraine працюють 5334 співробітників і компанія вірить, що основна цінність, яку вона створює для українців – це їхня безпека та збереження часу на дорогу чи подорожі.

Конфедерація будівельників України вітає компанію-переможця та бажає наснаги, успіху та нових звершень!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com