Новини

Переможець номінації “КРАЩИЙ АНАЛІТИК В БУДІВНИЦТВІ ТА НЕРУХОМОСТІ” ІХ Всеукраїнської будівельної премії #IBUILD2021 - Cushman & Wakefield Ukraine
29 грудня 2021, 17:30

Cushman & Wakefield Ukraine, член Ради директорів #КБУ, є провідною консалтинговою компанією у сфері нерухомості, що допомагає клієнтам удосконалювати умови, в яких люди живуть, працюють та здійснюють покупки.

Серед послуг, які надає компанія є наступні:

АГЕНТСЬКІ ТА КОНСУЛЬТАЦІЙНІ ПОСЛУГИ В СФЕРІ ОФІСНОЇ НЕРУХОМОСТІ (стратегічний аналіз активів; рекомендації щодо архітектурно-планувальних рішень, технічних характеристик будівлі, інфраструктури, умов здачі в оренду; рекомендації щодо цінової політики і структури договорів оренди; розробка стратегії здачі в оренду або продажу проекту і її успішне впровадження; всебічне просування об'єктів на ринку; аналіз потенційних орендарів).

АГЕНТСЬКІ ТА КОНСУЛЬТАЦІЙНІ ПОСЛУГИ В СФЕРІ ТОРГОВЕЛЬНОЇ НЕРУХОМОСТІ (консалтинг на стадії розробки архітектурної концепції; консалтинг з архітектурного планування; консалтинг з підбору орендарів, вибору напрямків діяльності і прогнозування доходу; визначення цінової політики, умов оренди; консалтинг з маркетингових та PR стратегій, їх реалізація; підбір орендарів. консультації щодо договорів оренди; проведення переговорів на всіх стадіях проєкту; укладання договорів оренди).

АГЕНТСЬКІ ТА КОНСУЛЬТАЦІЙНІ ПОСЛУГИ В СФЕРІ СКЛАДСЬКОЇ, ПРОМИСЛОВОЇ ТА ЛОГІСТИЧНОЇ НЕРУХОМОСТІ (активна участь на всіх етапах проєкту, в тому числі у стратегічному плануванні і розробці позиціонування на ринку; проведення маркетингової кампанії проєкту, включаючи презентації орендарям, прямі розсилки, дослідження ринку; організація перегляду об'єктів; надання аналітичного огляду ринку складської нерухомості з рекомендаціями щодо стратегії оренди у відповідь на зміни у конкурентному середовищі, орендних ставках, попиті і вимогах клієнтів; консультації по орендним ставкам і структурі договорів оренди; ідентифікація орендарів, переговори з питань умов оренди чи купівлі, підготовка і оформлення листів про намір, попередніх договорів оренди, попередніх договорів купівлі або продажу і заключної документації).

ПРЕДСТАВЛЕННЯ ІНТЕРЕСІВ МІЖНАРОДНИХ ОРЕНДАРІВ (стратегічний консалтинг; аналіз ринку, демографії, доступності трудових ресурсів, ґрунтуючись на бізнес-цілях клієнта; пошук приміщень відповідно до вимог клієнта; купівля, оренда, контракти на умовах build-to-suit, відмова від оренди; проведення переговорів з питань оренди, укладення договорів; реструктуризація договорів оренди, послуги суборенди; аудит діючих договорів оренди з метою оптимізації умов; аналіз існуючих приміщень орендаря та їх оптимізація; планування робочого простору).

ДОСЛІДЖЕННЯ РИНКУ ТА КОНСАЛТИНГ З ПИТАНЬ ДЕВЕЛОПМЕНТУ (збір, моніторинг та аналіз інформації про нові транзакції та інші ключові показники ринку нерухомості для своєчасного інформування наших клієнтів про нові можливості; прогноз вірогідних сценаріїв динаміки попиту і пропозиції, цін і орендних ставок на ринку нерухомості в короткостроковому і довгостроковому періодах; підготовка регулярних звітів про ринок нерухомості в Україні і його окремі сегменти та інше).

РИНКИ КАПІТАЛУ ТА ОПЕРАЦІЇ З ЗЕМЕЛЬНИМИ ДІЛЯНКАМИ (забезпечення унікальним прямим доступом до капіталів у всьому світі; залучення міжнародних інвестицій шляхом виявлення та відстеження нових джерел капіталу і побудови взаємин із новими інвесторами; залучення капіталу із різних джерел і розвиток співпраці з великим спектром інвесторів, реалізуючи основні інвестиційні можливості).

ОЦІНКА НЕРУХОМОСТІ (оцінка для цілей фінансової звітності, залучення банківського фінансування, розміщення акцій на ринку, прийняття управлінських рішень, визначення часток у статутному фонді; консультації з оцінки нерухомості для судових і арбітражних процесів; консультаційні послуги з оцінки для найкращого і найбільш ефективного використання земельних ділянок під девелопмент).

УПРАВЛІННЯ НЕРУХОМІСТЮ (обслуговування комерційних приміщень; технічне забезпечення; утримання офісів; проведення ремонтних робіт і модернізації; планування, бюджетування і моніторинг робіт; проведення тендерів серед постачальників).

Одним з важливих переваг компанії Cushman & Wakefield Ukraine є поєднання глобального досвіду з глибоким знанням локальних ринків. Київський офіс компанії був відкритий у 1994 році та став першим міжнародним консалтинговим агентством у сфері комерційної нерухомості в Україні. Багаторічний досвід компанії дає глибоке розуміння ринку і поведінки його гравців, можливість прогнозувати динаміку, аналізувати чинники, що впливають на розвиток ринку, щоб надавати клієнтам комплексні рішення складних питань.

Cushman & Wakefield перша в Україні компанія, яка:

- Надає клієнтам інтегрований комплекс консультаційних послуг.

- Створила спеціалізований департамент агентських і консультаційних послуг з питань логістичної нерухомості, департаменти оцінки, управління та експлуатації.

- Провела оцінку з метою подальшого IPO для однієї з провідних українських компаній в сфері нерухомості.

- За 25 років роботи компанія має на своєму рахунку 4850 клієнтів, 4900 оцінених об'єктів та об'єм інвестиційних угод складає 492 (млн $).

У Cushman & Wakefield Ukraine говорять, що кожен спільний проєкт – це можливість надання послуги виняткового рівня клієнтам, а різностороння професійна підготовка, бізнес-етика та експертні знання сприяють революційним інноваціям. Команда консалтингової компанії вірить, що їхні бренд і спеціалісти стануть найбільш затребуваними серед усіх інших у сфері будівництва та нерухомості.

А загалом, Cushman & Wakefield (Нью-Йоркська фондова біржа: CWK) - провідна міжнародна компанія, що надає консалтингові та агентські послуги в сфері комерційної нерухомості, має 48 000 експертів компанії в більш ніж 70 країнах, які допомагають інвесторам і орендодавцям забезпечувати виняткову цінність їхньої нерухомості. Cushman & Wakefield входить в число найбільших консалтингових компаній у сфері комерційної нерухомості в світі з річним доходом $6,9 млрд. за основними бізнес-напрямками: управління проєктами, ринки капіталу, оцінка, агентські та інші послуги.

Конфедерація будівельників України вітає переможця та бажає, щоб всі плани виконувались, досягнення збільшувались і кар’єра складалася найкращим чином!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com