Новини

Переможець номінації “КРАЩИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС ПРЕМІУМ-КЛАСУ” ІХ Всеукраїнської будівельної премії #IBUILD2021 - ЖК HydroPark DeLuxe, Будівельна компанія Вертикаль
29 грудня 2021, 18:00

БК Вертикаль, член Ради директорів #КБУ, вже 14 років будує у рідному Івано-Франківську. За цей час компанія стала лідером на ринку нерухомості міста та надала нового сенсу класам житла, змінюючи стандарти на користь клієнтів — у якості будівництва, сервісі та підвищеному комфорті життя.

Hydropark Deluxe - сучасний та елітний житловий комплекс на березі міського озера та поруч із парком Шевченка.

Унікальність проєкту підтверджують його переваги, які виділяє власне забудовник:
- консьєрж-сервіс 24/7;
- централізована охорона та відеонагляд 24/7;
- стильні фасади з дизайнерською архітектурною підсвіткою;
- комфортні просторі під`їзди з кімнатами для зберігання велосипедів та дитячих візочків;
- стильний хол з лаунж-зоною, яка включає настільний теніс, міні-бібліотеку та дитячий куток;
- пентхауси з власним експлуатованим дахом.

У квартирах житлового комплексу також передбачено: ІР-домофонія та відеодомофон з Face-ID; якісні вхідні двері; дерев'яні вікна та алюмінієві вітражі; теплові лічильники; електророзводка; тепло- та шумоізоляційна стяжка; гіпсова штукатурка; відкриті тераси та експлуатовані дахи.

У HydroPark DeLuxe уперше в Івано-Франківську для його жителів продумано все до найменших деталей, зокрема: облаштований простір для відпочинку та розваг у холі, швидкісний безпечний і сучасний ліфт з аудіосупроводом та доступом за спеціальною картою, місця для зберігання дитячих візочків та велосипедів з відеоспостереженням 24/7, підземний паркінг та індивідуальні гаражі, а також у холі WC обладнаний пеленальним столиком для немовлят.

«Я можу з гордістю заявити, що ми змінили стандарти преміум-класу в Івано-Франківську, вивівши їх на новий рівень, якого раніше не було у регіоні. Ми надали нового сенсу класу елітної нерухомості, який навіть перевищує очікування Клієнта — і підтвердженням цьому є нагорода Всеукраїнської премії IBUILD 2021. Дозвольте собі більше за преміум. Дозвольте собі HydroPark DeLuxe», — коментує засновник БК Вертикаль Олег Лєпєнін.

Конфедерація будівельників України вітає переможця, бажає нових успіхів та досягнень, і надалі реалізовувати нові високі стандарти та інноваційні ідеї у масштабних проєктах Івано-Франківська!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com