Новини

Компанія «АрселорМіттал Кривий Ріг», член Ради директорів #КБУ, скерувала близько 3 мільйонів гривень на благоустрій Інгулецького району та поділилася результатами проєкту «100 добрих справ»
11 січня 2022, 13:30

Зупинки «Дачна», «Руднична», «Польова», «Чумацький шлях» – звичний маршрут гірників Кривого Рогу. Щодня на цих зупинках вони очікують міський транспорт і тепер на маршрутному шляху 10 оновлених комфортних зупинок, а краєвид з вікон трамваїв став набагато яскравішим. Також у центральному сквері на вулиці Збагачувальній, де знаходиться відремонтований коштом компанії дитячий і спортивний майданчики, замінено покриття з плитки.

«Я вважаю, що наш обов’язок – бути партнером для міста. Майже три мільйони гривень – це ще один внесок нашої компанії в естетику та комфорт міських вулиць. Ми побудували 6 нових зупинок та відремонтували 4 застарілі – тепер не доведеться чекати на трамвай або маршрутку під дощем і снігом. Я хочу, щоб наші люди не хворіли та не застуджувалися. Мріємо, щоб наші співробітники та їхні родини жили у комфортному місті з гарними вулицями», – сказав Володимир Теслюк, заступник генерального директора з виробництва гірничого департаменту «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Окрім зупиночних павільйонів підприємство допомогло облаштувати трамвайну лінію. Близько 300 метрів огородження тепер розділяють трамвайні лінії та створюють безпечний простір. Біля колій встановлені нові зручні переходи та побудовані спеціальні посадкові майданчики на трамвайних зупинках.

«У нас тісна співпраця з гірничим департаментом «АрселорМіттал Кривий Ріг». Інгулецький район пов’язаний з ним тривалою історію. Багато мешканців нашого району - це працівники підприємства. Ми вдячні за яскраві оновлення в нашому районі, які щодня покращують настрій. На кожному етапі робіт ми зустрічалися і обговорювали те, як поєднати наші сили, як зробити краще і більше для мешканців», – прокоментував Сергій Жеребило, голова Інгулецької районної у місті ради.

Загалом від працівників «АрселорМіттал Кривий Ріг» надійшло близько 300 ініціатив, фінансування отримали рівно 100 – найреальніші для реалізації й найкорисніші для найбільшої кількості людей. Члени журі компанії не мали інформації про те, хто є автором тієї чи іншої ініціативи, і голосували за самі пропозиції, що виключило нечесність під час вибору. І як зазначають у компанії «АрселорМіттал Кривий Ріг» на реалізацію кожної з відібраних ініціатив підприємство виділило еквівалент 1 000 доларів.

«Щоб стати героєм для своїх сусідів, для своєї школи чи своїх однодумців, наші колеги знайшли тих, хто найбільше потребував допомоги і хто зазвичай залишається за межами уваги великих компаній, наша компанія радо підтримала працівників: у нас цінують щире бажання допомогти і активну життєву позицію» - розповіла менеджер проєкту Майя Ластовецька.

Зокрема, серед вже виконаних робіт проєкту є наступні:
- добрі справи для сусідів - 1 485 000 грн (55 ініціатив);
- добрі справи у школах Кривого Рогу - 648 000 грн (24 ініціативи);
- добрі справи у дитячих садочках Кривого Рогу - 297 000 грн (11 ініціатив);
- проєкти громадських організацій, благодійних фондів та спортивних секцій - 270 000 грн (10 ініціатив) та інш.

Завдяки проєкту «100 добрих справ» мешканці встановили енергоощадні вікна у під’їздах, замінили водостічні труби, відремонтували систему теплопостачання у будинках, сходові майданчики, ганки, покрівлю дахів, які були в аварійному стані, і найболючіше - панельні шви.

Проєкти благоустрою реалізовані майже у кожному районі міста та за його межами і одним з таких прикладів є відремонтуване асфальтне покриття мосту та дороги у селищі Нива Трудова Криворізького району.

Також учасники проєкту «100 добрих справ» облаштували криворізькі школи спортивними майданчиками, зонами відпочинку для дітей, а також придбали обладнання для комп’ютерних класів, проектори та інтерактивні дошки.

Працівники компанії «АрселорМіттал Кривий Ріг» подбали про те, щоб замість застарілих стільців, яким вже було понад 30 років, діти отримали нові. Тепер в музичній залі дитсадка 26 гарних, зроблених з екологічно чистих матеріалів, стільчиків і два столики, а ще в одному криворізькому дитсадку реалізовано одразу чотири проєкти від працівників підприємства.

Допомогу також отримали й навчальні заклади для дітей з особливими освітніми потребами: криворізька спеціальна школа «Надія», громадські організації «Сонячні діти Криворіжжя», «Фонд об’єднаних сердець», «Шелтер+», дитячі спортивні секції «Залізна молодь», криворізька федерація «Спас» та інші.

У свою чергу автори найкорисніших ідей отримали грантові кошти та забезпечили малюків в дитсадках, реконструйованими альтанками, новими пісочницями, зручними ліжечками з матрациками, навчальними матеріалами і технікою.

Отже, поліпшення житлової інфраструктури, благоустрій та озеленення прибудинкових територій, захист безпритульних тварин, а також освітні проєкти для дітей – це і є ініціативами працівників та учасників проєкту «100 добрих справ» від «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com