Новини

Переможець номінації “КРАЩИЙ ЕКСПЕРТ РОКУ” ІХ Всеукраїнської будівельної премії #IBUILD2021 - Сергій Кучерук
13 січня 2022, 13:30

Сергій Володимирович розпочав свою кар`єру з 1999 року в Головному Управлінні ДСНС України в м.Києві у відділі нормативно-технічної роботи та ліцензування головним експертом і наступні свої 18 років присвятив роботі в даній установі.

З 2015 року здобув кваліфікацію та отримав сертифікат провідного експерта будівельного з пожежної та техногенної безпеки класу наслідків відповідальності СС3.

У ТОВ «Експерт Проект Груп» з 2017року обіймає посаду провідного експерта будівельного напрямку. Сергій Кучерук проявляє себе як добросовісний, відповідальний спеціаліст, який до кожного проєкту підходить індивідуально та професійно.

В 2021 році проводив експертизу соціально важливих об’єктів держави та міста Києва, а саме:
- будівництво комплексного навчального закладу на вул. Великій Васильківській, 143/2 в Печерському районі м Києва;
- реконструкція з прибудовою до будівель та будівництво освітньо-наукового закладу «Президентский університет» по проспекту Академіка Глушкова, 1 у Голосіївському районі м. Києва.

Сьогодні пан Сергій приймає активну участь у робочих групах щодо розробки та вдосконалення норм будівництва в частині пожежної безпеки дитячих дошкільних закладів, закладів освіти, закладів охорони здоров’я, житлових будинків, спортивно-оздоровчих комплексів, пожежних депо, об`єктів соціальної та інженерної інфраструктури.

Конфедерація будівельників України вітає експерта Кучерука Сергія Володимировича і бажає плідної роботи, професійних здобутків та наснаги!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com