Новини

Член #КБУ, Будівельна група Синергія інвестувала 6 млн грн в будівництво нової каналізаційної насосної станції (КНС) в Ірпені
14 січня 2022, 09:30

Покращувати інфраструктуру міста — важливий принцип роботи компанії і цього разу вона обіцяє брати активну участь в будівництві нової КНС в районі ЖК Синергія. Як зазначають розробники, таке спорудження покращить життя не лише мешканців житлового комплексу, а й всього району.

Задля надійної та ефективної роботи нової станції фахівці будівельної групи обрали найкращі світові рішення для її будівництва, серед яких є інноваційні насоси всесвітньо відомого шведського бренду Flygt. Всі їх компоненти мають здатність до самоочищення та захист від забивання, що в свою чергу дозволить суттєво знизити енерговитрати та витрати на технічне обслуговування в майбутньому.

Також інноваційним рішенням є пластик в якості матеріалу для підземних резервуарів на противагу традиційному залізобетону, що виключає просочування рідини у ґрунтові води. Крім того, його використання є екологічним та виваженим рішенням в умовах будівництва системи в низькоґрунтових водах.

Наразі вже закуплено виробничі матеріали для майбутньої КНС і компанія впевнена, що після її будівництва існуюча проблема мешканців буде вирішена раз і назавжди.

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com