Новини

ТАСКОМБАНК, член Ради директорів #КБУ, впроваджує та вдосконалює сучасні технологічні рішення щодо зручного та безпечного управління рахунками клієнтів малого та середнього бізнесу!
17 січня 2022, 13:30

ТАСКОМБАНК розробив новий додаток ТАС Mobile, що допомагає власникам бізнесу та відповідальним особам віддалено контролювати стан рахунків компаній, відстежувати фінансові потоки підприємств та управляти платіжним лімітами й акцептами понадлімітних платежів. В основу концепції нового додатку закладено три фундаментальних принципи: зручність, безпечність, простота і вигідність– як для клієнта так і для фінансової установи.

ТАС Mobile – це зручно, адже в одному вікні доступні всі рахунки клієнта або рахунки холдингу. Сервіс забезпечує контроль, керування, підписання документів.

З мобільного пристрою через ТАС Mobile клієнт має змогу:
- контролювати поточні залишки на рахунках компанії/холдингу;
- генерувати виписки по рахунках за будь-який період;
- підписувати гривневі платежі;
- підписувати зарплатні відомості;
- підписувати валютні операції;
- працювати з депозитами;
- акцептувати чи відхиляти здійснення платежів понад встановлені ліміти;
- переглядати курси купівлі та продажу валюти;
- здійснювати на мапі пошук найближчих відділень та банкоматів банку та інш.

До того ж, ТАС Mobile – це безпечно, високий рівень захисту проведення операцій забезпечує сертифікована ДССЗЗІ України криптобібліотека «Гепард 2.0». Електронний підпис реалізований за національним стандартом ДСТУ 4145-2002 - це гарантія безпеки операцій.

Додаток надає можливість простого контролю усіх залишків та руху коштів на корпоративних рахунках у режимі реального часу з будь-якої точки світу з мобільного пристрою користувача.

І всі документи, що підтверджуються, підписуються електронним підписом. Для підключення сервісу ТАС Mobile достатньо завантажити додаток в онлайн супермаркетах App Store або Google Play на смартфоні або планшеті на базі операційних систем iOS та Android та підписати заяву на приєднання.

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com