Новини

Компанія Caparol Україна, член ради директорів #КБУ, належить до міжнародного концерна DAW SE – сімейної компанії зі 125-річною історією.
17 січня 2022, 15:30

Тому саме сімейні традиції стали основою довгострокової філософії бізнесу холдингу, яка є однією з ключових цінностей і українського представництва.

Віталій Верещагін, генеральний директор Caparol Ukraine, розповів Commercial Property про клієнтоорієнтованість, підходи до продажів та головну філософію індивідуального підходу компанії Caparol Ukraine.

Для того, щоб мати лояльність клієнтів, необхідно зацікавити їх, створивши унікальні ціннісні пропозиції - вважають у Caparol Ukraine. Компанія активно розвиває онлайн-форми спілкування із замовниками, передбачає та пропонує послуги, що можуть їм підійти, а також займається розширенням сервісів, зокрема відкриває фірмові салони-магазини.

“Наша клієнтоорієнтованість ґрунтується на індивідуальному підході. Торік ми переусвідомили це поняття для свого бізнесу. Глибоко дослідили пул клієнтів і виділили ключові категорії. Розуміючи пріоритети кожної групи клієнтів і принципи їх взаємодії, ми комплексно вибудовуємо роботу з різними ролями людей так, щоб вони підсилювали одна одну й отримували максимальну вигоду. Так, ми створюємо унікальні ціннісні пропозиції, що відповідають саме їхнім потребам”, - каже гендиректор.

Повне інтерв'ю читайте на Сommercial Рroperty: commercialproperty.ua

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com