Новини

Компанія Asters, член Ради директорів #КБУ, виступила юридичним радником з питань українського права Arawak Energy Ukraine B.V., дочірньої компанії групи Vitol, в угоді щодо продажу 50% акцій у Geo-Alliance Oil-Gas Public Limited газовидобувній компанії Geo Alliance Group Limited.
18 січня 2022, 17:30

Asters надала комплексні юридичні консультації з питань українського корпоративного, антимонопольного, податкового, банківського та фінансового права, зокрема щодо підготовки договору купівлі-продажу акцій та інших транзакційних документів, а також консультування з питань податку на доходи нерезидентів. А юридична фірма Slaughter and May супроводжувала угоду в якості міжнародного радника клієнта.

Над цим проєктом зокрема працювали старший партнер Армен Хачатурян, партнери Ярослав Петров та Олексій Пустовіт та Костянтин Соляр, радники Олена Радько та Максим Терещук, старший юрист Юрій Дмитренко.

Довідково:
Vitol — незалежний трейдер енергоносіїв, який щорічно відвантажує понад 350 млн тон нафти.
Slaughter and May — міжнародна юридична фірма, яка входить до групи "Magic Circle", що об'єднує елітні юридичні фірми з Лондона.
Asters та Slaughter and May — члени Energy Law Group, спільноти, що об'єднує понад 600 експертів у сфері енергетики, видобутку корисних копалин та природніх ресурсів з Європи, Близького Сходу та Африки.

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com