Новини

Наприкінці 2021 року у Подільському районі Києва відкрився сучасний багатопрофільний лікувально-діагностичний центр MIRUM clinic, проєкт від ІБК Обрій
21 січня 2022, 11:30

Це сучасний лікувально-діагностичний центр, створений за світовими стандартами надання медичної допомоги. Клініка MIRUM розташувалась по вул. Північно-Сирецька, 1-3 Подільського району м. Києва й вже готова до прийому пацієнтів.

Клініка загальною площею 5 717, 6 кв. м. має 6 поверхів. Її сучасний унікальний дизайн розроблений з урахуванням індивідуального підходу до вибору стилістики та естетики закладу. Адже для забудовника було важливо, щоб люди відчували себе затишно в стінах лікарні.

Клініка MIRUM включає:
відділення допоміжних репродуктивних технологій;
- діагностичний центр (КТ, МРТ, УЗД, лабораторія в т.ч. цитогенетична);
- цілодобовий стаціонар;
- хірургічний центр;
- поліклінічне відділення для дітей та дорослих;
- навчальний центр для медичних працівників різних спеціальностей та інш.

На відміну від будівництва об’єктів житлової нерухомості, на якій спеціалізується ІБК ОБРІЙ, при проєктуванні та зведенні медзакладу був ряд складних, і не тільки технологічних, особливостей, які вимагали ретельної уваги.

Зараз стрімкий розвиток медичних технологій стимулює до передбачливості у питаннях комплектації приміщень лікарень інноваційними новинками (меблі, техніка, обладнання), однак компанія-забудовник успішно впоралася з таким не тривіальним завданням.

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com