Новини

Під час засідання 19 січня 2022 року Кабінет Міністрів України затвердив порядок включення індустріального парку до Реєстру та порядок його ведення.
21 січня 2022, 13:30

За прогнозами урядових експертів та незалежних аналітиків, завдяки розвитку індустріальних парків Україна може отримати від 2,5 млрд доларів додаткових інвестицій у найближчі роки.

Прем’єр-міністр, Денис Шмигаль, зазначив, що порядок включення індустріального парку до реєстру та порядок його ведення це необхідні підзаконні акти, які дадуть змогу вже цього року почати ефективно використовувати інструмент індустріальних парків для розвитку наявних і створення нових компаній.

©️«Процедура включення до реєстру нових парків буде проходити максимально швидко та бізнес-орієнтовано. У найближчі три роки держава допоможе облаштувати інфраструктуру для 25 індустріальних парків», — розповів Денис Шмигаль.

Як зауважив Прем’єр-міністр, Уряд використовує успішний досвід світових країн, аби індустріальні парки в Україні дійсно стали робочим інструментом розвитку промисловості та економіки загалом.

©️«В Україні індустріальні парки існують не перший рік, їх понад 50, але за весь цей час економіка не відчула жодного ефекту їхньої роботи. Разом із народними депутатами ми це змінюємо. Прийнята відповідна оновлена законодавча база. Вперше на співфінансування розвитку інфраструктури індустріальних парків держава виділяє 400 млн грн», — зауважив очільник Уряду.

Прем’єр-міністр підкреслив, що індустріальні парки стають точками модернізації економіки громад та створюють тисячі нових робочих місць. Тож Уряд активно залучає місцеву владу, яка має бути зацікавлена у створенні індустріальних парків на території своєї громади.

©️«Наше законодавство та нормативно-правова база мають бути для інвесторів аргументами «за», а не «проти». Уряд над цим активно працює. Наразі очікуємо прийняття в цілому двох найважливіших законопроєктів №5688 та №5689, що передбачають низку фіскальних стимулів для інвесторів в індустріальні парки (ІП). Зокрема, йдеться про звільнення від податку на прибуток резидентів ІП на 10 років за умови його реінвестування у розвиток інвестиційного проєкту», — зазначив Міністр розвитку громад та територій України, Олексій Чернишов.

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com