Новини

Astarta Organic Business Centre – це більше, ніж бізнес-центр. Це зелений оазіс в центрі міста, над створенням якої працювала EVA Landscape Company, член Ради директорів #КБУ
21 січня 2022, 15:30

АСТАРТА - це перший офісний центр у Києві, сертифікований за стандартом BREEAM. BREEAM – це престижний та визнаний у всьому світі стандарт оцінки, ранжирування та сертифікації архітектурної стійкості будівель, ефективних сучасних технологій та відповідального споживання ресурсів. Це вибір, який означає повагу до навколишнього середовища, здорові та комфортні умови праці, репутацію та продуктивний професійний простір.

Діловий квартал АСТАРТА спроєктований як місто в місті з багатою структурою: офіси, торгові приміщення, коворкінги, салон краси, спортзал, банку, приватний нотаріус, кафе, ресторан, туристичне агентство і власний сквер із зоною для відпочинку всіх охочих, паркінг та зарядка для електромобілів, велопаркінг з душовими і роздягальнями поряд. Бізнеc центр влаштований за новітніми технологіями на екологічністі, інноваційності та енергоефективністі.

EVA Landscape Company працювала над озелененням та благоустроєм зеленої зони та зони відпочинку, розташованої на даху бізнес центру. Для проєкту використовувалися найкращі садівні матеріали та субстрати, завдяки чому ви можете насолоджуватися природним багатством рослинності посеред міста у будь-яку пору року.

Astarta Organic Business Centre - простір для Вашого зростання!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com