Новини

Переможець номінації “ІННОВАЦІЯ РОКУ” ІХ Всеукраїнської будівельної премії #IBUILD2021 - ЖК «LEGENDA», компанія R1 Group!
21 січня 2022, 17:00

«LEGENDA» – це житловий комплекс бізнес-класу розташований на вулиці у місті Запоріжжя. Проєкт девелоперської групи «R1 Group», члена Ради директорів #КБУ, яка вже 13 років займається створенням комфортабельних житлових комплексів в Запоріжжі – «Ренесанс», «Корона Ренесансу» та «Весна».

ЖК «LEGENDA» – це сучасний проєкт із неймовірно зручною локалізацією. Завдяки розташуванню у центрі міста, все необхідне знаходиться поруч.

В пішій доступності від комплексу знаходяться:
- бульвар Шевченка та набережна;
- ТРЦ та бізнес-центри;
- школи, дитячі садки, музичне училище, школа міні – футболу;
- спортивні центри та фітнес клуби.

Житловий комплекс cпроєктований провідним архітектурним бюро України BAUST. Проєкт включає в себе 5 будинків, 14 досконалих планувань і 500 квартир, 2 спортивних і 3 дитячих майданчика з м’яким покриттям, наземне та підземне паркування.

Серед технічних характеристик комплексу варто зазначити про відкриті та закриті паркінги, послуги управління будинком від забудовника, міжквартирна звукоізоляція, високі стелі – 2,8 метра, гардеробна кімната і вбудовані шафи в кожній квартирі.

ЖК «LEGENDA» – це втілення зручності, функціональності та естетики в одному житловому масиві. Проєкт виконаний в урбаністичному стилі, який передбачає сучасний та вражаючий зовнішній вигляд будівлі.

Група «R1» дбає не лише про естетичний вигляд міста, але й про екологію Запоріжжя. То ж, навколо ЖК «LEGENDA» буде збережена та доповнена зелена зона.

Функціональність простору у житловому комплексі – невід’ємний атрибут усього проєкту, навіть у найменшій квартирі, є панорамні вікна із видом на Дніпро, простора кухня та власна гардеробна.

Також у ЖК «Легенда» не доведеться витрачати ні електроенергію кондиціонера влітку, ні електроенергію обігрівача взимку. І це збереже не лише енергію, а й фінанси.

Вікна в квартирах не лише дозволяють насолодитися панорамними видами, а й сприяють енергозбереженню:
- на внутрішньому склі спеціальна плівка “energy”, яка не випускає тепло із квартири, тим самим зменшуючи тепловтрати;
- на зовнішньому склі напилення «Solar», яке відображає прямі сонячні промені та не дає приміщенню нагріватися у спекотні, сонячні дні;
- в утепленні фасадів використовується мінеральна вата, яка забезпечує високі теплоізоляційні показники.

Забудовник пропонує 1-, 2-, та 3-кімнатні квартири, де кожний квадратний метр «працює» на людину, а також таких широкий вибір планувань буде до вподоби як енергійній молоді, так і тихим та розважливим багатосімейкам.

В проєкті ЖК «LEGENDA» все сплановано до дрібниць і наявні:
- відкриті та закриті паркінги;
- лаундж – зони для відпочинку;
- 3 дитячі та 2 спортивні майданчики;
- закрита приватна територія;
- двір без машин;
- послуги управління будинком від забудовника.

Також на території житлового комплексу мешканці будуть почувати себе не лише в комфорті, але й в безпеці, адже у комплексі діє цілодобове відеоспостереження.

Конфедерація будівельників України вітає з перемогою та бажає досягати нових цілей, бойового настрою, наполегливості та геніальних ідей!

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com