Новини

Вже минуло 10 років з того моменту, як у Запоріжжі відкрився сучасний багатофункціональний комплекс завдяки девелоперській компанії Budhouse Group, члена Ради директорів #КБУ
24 січня 2022, 15:30

Комплекс Khortitsa Palace Hotel Zaporozhye складався із двох 16-поверхових веж - офісного центру класу «А» та готелю Four Points by Sheraton (на той момент це був перший готель мережі Starwood в Україні).

У 2016 році власники готелю, компанія Budhouse Group, змінили назву і тоді готель на бульварі Шевченка став називатися Khortitsa Palace.

За весь період роботи гостями готелю стали 200 тисяч осіб, серед яких 75% постояльців – це українці, а решта – громадяни інших країн. У компанії також повідомили, що деякі гості зупинялися у Khortitsa Palace понад 30 разів!

“На сьогоднішній день заповнюваність готелю складає 50-60%. Незважаючи на карантинні обмеження, що існують у всьому світі, кількість гостей не зменшується”, – розповідає Максим Гаврюшин, операційний директор Budhouse Group.

KHORTITSA PALACE давно визнаний світовою спільнотою як один із найкращих готелів в Україні:
- вибір мандрівників та сертифікат якості Trip Advisor, найкращий міський бізнес-готель за версією International Hospitality,
- партнерські нагороди від Booking, золота нагорода телешоу «Ревізор» та ін.

KHORTITSA PALACE виступає партнером різних міжнародних організацій та авіакомпаній, серед яких: UEFA, Austrian Airlines, Turkish airlines, Pegasus Airlines та ін.

За 10 років роботи в готелі зупинялося безліч VIP-гостей: президенти різних країн, спортсмени та артисти.

“Наш готель відповідає усім міжнародним стандартам, Khortitsa Palace вже давно полюбили як багато мандрівників, так і мешканців міста. Ми вдячні за таке визнання і весь отриманий досвід будемо застосовувати у наших нових проєктах”, – доповнює Максим Гаврюшин.

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 3.
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 52
e-mail: pr1.kbu@gmail.com